[aktualizacja] Knockout na Urban Zone

Co to jest Knockout?

Grupa utalentowanych graczy staje naprzeciw siebie w grze w trybie Free For All. Po dziesięciu minutach dwóch ostatnich graczy na tablicy wyników musi się pożegnać z grą. To trwa do momentu, gdy zostanie tylko jeden gracz. On jest zwycięzcą turnieju Knockout! Ostatnia mapa jest grana z limitem 30 fragów. Ten turniej polega na umiejętnościach, uporze i wytrzymałości.

Jakie mapy gramy? Na jakim serwerze?

Sześc map po 10 minut każda będą grane na serwerze Urban Zone. Pierwsze mapy będą duże i wraz ze spadkiem ilości grających, będą dobierane mniejsze. Lista map jest inna w każdym turnieju Knockout. Admin zawsze będzie obecny i/lub będzie brał udział, oraz to admin rozpoczyna mecz komendą /ready.

Jak się zapisać?

Tylko 15 osób może się zapisać na ten turniej. Ponieważ to wydarzenie stricte Facebookowe, pierwszych 15 osób które się zgłosi na stronie podając swoje nicki w grze będzie mogło wziąć udział. Osoby które się nie zaklasyfikują, będą dodane do listy graczy zapasowych. W czasie turnieju komunikacja będzie się odbywać na kanale IRC - pokój #urban-zone.knockout w sieci Quakenet. Osoby które się zapisały, mają obowiązek brać udział w rozgrywkach. Całość turnieju Knockout nie powinna trwać dłużej niż 2 godziny, wliczając w to przerwy.

Jak to działa?

Turniej będzie rozgrywany na wersji Urban Terror 4.2! Po zapisaniu się musisz czekać na kanale #urban-zone.knockout, pod nickiem z jakim się zgłosiłeś. Pięć minut przed rozpoczęciem otrzymujesz hasło i IP serwera. Łączysz się, wchodzisz do gry, admin wydaje komendę /ready i Knockout się rozpoczyna! Będziesz grać bez przerw dopóki nie odpadniesz. Jeśli dwóch graczy ma ten sam wynik, a Ty masz mniej od nich - cóż - peszek. Powodzenia następnym razem.

Co jest do wygrania?

Poza chwałą i sławą? Nic.

Relacja

SevenofNine będzie prawdopodobnie głównym adminem w czasie turnieju, będzie też brał w nim udział. Będzie również streamował na www.twitch.tv/urbanzone.


Tak więc wszystko mniej więcej wiecie. Zalajkujcie UrbanZone, bo za jakiś czas ruszą zapisy, ale nie wiadomo dokładnie kiedy. Jeśli będą brać udział Polacy, to miejmy nadzieję, że Rasta z ekipą zorganizują nam mecz z komentarzem. Oryginalny wpis na FB możecie przeczytać tutaj.

Aktualizacja

No i po zapisach - SevenOfNine już wszystko zamknął. Ech.

Obrazek użytkownika Majki
Założyciel portalu urban-terror.pl i jego główny redaktor.

O artykule:

Komentarze:

Obrazek użytkownika n1n
n1n, 11 lat temu

supcio, to sobie pogralismy ;)

ja proponuje cos takiego ale tylko dla czlonkow forum urt.pl!
i zadne tam fejsbuki, co za bzdura kazac komus laczyc urt z fb... ehh

wyjdzie 010 to pogadamy.

#
Obrazek użytkownika rastablaster
rastablaster, 11 lat temu

niezły pomysł n1n.

#
Obrazek użytkownika splatt
splatt, 11 lat temu

pomysł bardzo dobry

#
Obrazek użytkownika Blondyna
Blondyna, 11 lat temu

Rasta wariacie co tam slychac?:P

#
Obrazek użytkownika szejdi
szejdi, 11 lat temu

Ale przepaść między poprzednimi knockoutami a obecnym, smutne to trochę.

#
Obrazek użytkownika TheOnlyOnePL
TheOnlyOnePL, 11 lat temu

Mogliby już wypuścić 010 bo odczuwam pewien niedosyt URTa a w 4.1.1 jakoś mi się już odechciało grać za bardzo. Zresztą serwery jakieś puste.

#
Obrazek użytkownika deska
deska, 11 lat temu

Zapisałem się za późno ... no ale z tego co widze to info na FB o tym knockoucie widnieje od wtorku. Majki za te 3 dni spóźnienia dostaniesz dechą przez plecy ! ;)

#
Obrazek użytkownika Majki
Majki, 11 lat temu

@deska
Widziałeś od wtorku i NIC NIE MÓWIŁEŚ?! :|

#
Obrazek użytkownika Karola
Karola, 11 lat temu

A co z zapasową (drugą) listą? Bo z tego co wiem to taka istnieje.

#
Obrazek użytkownika Majki
Majki, 11 lat temu

No tak, "lista oczekujących", jak w NFZ :D Jeśli ktoś zapisany wcześniej się nie pokaże, to biorą (chyba) wg kolejności zgłoszeń.

#

Polub tę stronę

Czy wiesz, że...?

W grze wykorzystywane jest autentyczne uzbrojenie wykorzystywane przez współczesnych żołnierzy.