FS uruchamia Q&A!

W okolicach nowego roku Frozen Sand zapowiedział na discordzie, iż mają w planach przeprowadzenie „Q&A Night”, czyli sesji na której każdy zainteresowany mógłby spytać o nurtujące go rzeczy na temat nadchodzącego Urban Terror 5.

Później tego trochę żałowali, bo ludzie zaczęli tracić wiarę gdy już pół roku minęło od obiecanek cacanek. Jednakże dziś została opublikowana informacja z przeprosinami za tak długą zwłokę oraz o lekkiej zmianie formy. Dotychczas spekulowano, że „Q&A session” będzie w formie dodatkowego kanału na discordzie i odpowiedziami na żywo poprzez VoIP, lecz dzisiejszy post Frozen Sandu rozwiał wszelakie wątpliwości co do sposobu przeprowadzenia tegoż że wydarzenia.

Jak odbędzie się Q&A?

Od czasu opublikowania tego artykułu, aż do 6 września (niedziela) do godziny 2:00 po północy będą przyjmowane zgłoszenia z pytaniami na forum na oficjalnej stronie Urban Terror, jak i odpowiednim poście na subreddicie. Aby mieć pewność, że FS będzie w stanie zrozumieć nasze pytanie zalecane jest użycie języka angielskiego, więc jeżeli ktoś nie włada dobrze tym językiem to można śmiało zadać je w komentarzach po polsku tutaj, a my zajmiemy się tłumaczeniem i zgłoszeniem.

Po upływie terminu FS wybierze te pytania, które są najbardziej ciekawe i na które będą w stanie odpowiedzieć. Otóż nie ma gwarancji, że na każde udzielone pytanie znajdą sensowną odpowiedź, gdyż do wielu rzeczy sami nie są pewni i nie chcą wprowadzić niepotrzebnych dezinformacji. Odpowiedzi zostaną umieszczone na stronie Urban Terror zapewne również w języku angielskim, ale bez obaw: jeżeli będzie można to również zadbamy o przetłumaczenie ich treści.

Pytaj!

Trzymałeś w głowie jakieś pytanie na temat gry od dłuższego czasu i bardzo chciałbyś znać na nie odpowiedź? Teraz jest najlepsza okazja ku temu!

Obrazek użytkownika CRAAACH
Kuseko, co młotem strąca, jak jest niechcąca. Pfp zabajony z albumu(polecam): https://kusemonorecords.bandcamp.com/album/basscore-domination https://music.youtube.com/watch?v=H7UefLbNHsU https://youtu.be/juy1RBfN9_o

O artykule: