Nations Cup XIX

Miesiąc temu nie było jeszcze wiadomo czy tegoroczne Nations Cup w ogóle się odbędzie, wczoraj jednak dostaliśmy potwierdzenie od jednego z adminów Urban Zone.

Nie ma jeszcze dokładnej daty, ale zapisy powinny ruszyć jakoś w grudniu.

Francja rozpoczęła już nabór na kapitana, my oczywiście nie chcemy być gorsi. W Polsce niestety mamy około dziesięciu aktywnych graczy, więc parcie na repkę i wojna o stanowisko nie powinna być w tym roku problemem. Postanowiliśmy więc zacząć powoli trenować znajomym z poprzednich lat składem.

Ale do rzeczy: obecnie mamy czterech aktywnych graczy - @BrTk, @KJT, @KrathOs, @szejdi. Cała czwórka reprezentowała nas przez ostatnie dwa lata, troje z nas gra w tej chwili w jednym klanie w play-offach UZ w trybach TS i CTF. BrTk gra z nami na bieżąco PCW. Chęć do gry wyraził również arhi, który debiutował w składzie rok temu. Pięciu graczy to jednak zbyt mało na trzy miesiące gry w trzech różnych trybach, poza tym chcemy dać szansę wykazania się komuś kto mógłby ten skład uzupełnić.

Teraz oficjalnie: jeśli mamy na scenie jakieś młode talenty lub starych wyjadaczy czujących się na siłach by reprezentować nas w tym roku - zapraszamy. Niezależnie od starych niesnasek czy waszej aktywności, chętnie zagramy z wami kilka meczy, dla skillowych graczy znajdzie się miejsce. Wymagamy tylko chęci do gry i trochę wolnego czasu wieczorami. Brak bólu dupy również mile widziany.

Jeśli chcecie się sprawdzić - wystarczy napisać prywatną wiadomość do jednego z wymienonych wyżej graczy. Znaleźć nas można również na:

  • IRC #rage-quit // Quakenet
  • TS3 178.217.186.86:14242
Obrazek użytkownika szejdi
Persona non grata.

O artykule:

Komentarze:

Obrazek użytkownika Majki
Majki, 8 lat temu

Dziękujemy szejdiemu za tekst :)

#
Obrazek użytkownika town.brown
town.brown, 8 lat temu

glosuje na kratoza, bo z bydgoszczy...

@Majki dzieki za pierwszy komentarz.

#
Obrazek użytkownika Wlodi
Wlodi, 8 lat temu

Może coś ugrają, w końcu najlepsi są :)

#
Obrazek użytkownika KJT
KJT, 8 lat temu
#
Obrazek użytkownika Scalator
Scalator, 8 lat temu

jakby była grupa wiekowa +40 to chyba bum ownował :)

#
Obrazek użytkownika rastablaster
rastablaster, 8 lat temu

No nie wiem Scalator. W tej kategorii wiekowej czuję się zaj***ście mocarny.

#

Polub tę stronę

Czy wiesz, że...?

W grze wykorzystywane jest autentyczne uzbrojenie wykorzystywane przez współczesnych żołnierzy.