Polub tę stronę

Czy wiesz, że...?

Nie możesz nosić broni bocznej (secondary) podczas gdy twoją główną jest Negev.

Nations Cup XIX

Miesiąc temu nie było jeszcze wiadomo czy tegoroczne Nations Cup w ogóle się odbędzie, wczoraj jednak dostaliśmy potwierdzenie od jednego z adminów Urban Zone.

Nie ma jeszcze dokładnej daty, ale zapisy powinny ruszyć jakoś w grudniu.

Francja rozpoczęła już nabór na kapitana, my oczywiście nie chcemy być gorsi. W Polsce niestety mamy około dziesięciu aktywnych graczy, więc parcie na repkę i wojna o stanowisko nie powinna być w tym roku problemem. Postanowiliśmy więc zacząć powoli trenować znajomym z poprzednich lat składem.

Ale do rzeczy: obecnie mamy czterech aktywnych graczy - @BrTk, @KJT, @KrathOs, @szejdi. Cała czwórka reprezentowała nas przez ostatnie dwa lata, troje z nas gra w tej chwili w jednym klanie w play-offach UZ w trybach TS i CTF. BrTk gra z nami na bieżąco PCW. Chęć do gry wyraził również arhi, który debiutował w składzie rok temu. Pięciu graczy to jednak zbyt mało na trzy miesiące gry w trzech różnych trybach, poza tym chcemy dać szansę wykazania się komuś kto mógłby ten skład uzupełnić.

Teraz oficjalnie: jeśli mamy na scenie jakieś młode talenty lub starych wyjadaczy czujących się na siłach by reprezentować nas w tym roku - zapraszamy. Niezależnie od starych niesnasek czy waszej aktywności, chętnie zagramy z wami kilka meczy, dla skillowych graczy znajdzie się miejsce. Wymagamy tylko chęci do gry i trochę wolnego czasu wieczorami. Brak bólu dupy również mile widziany.

Jeśli chcecie się sprawdzić - wystarczy napisać prywatną wiadomość do jednego z wymienonych wyżej graczy. Znaleźć nas można również na:

  • IRC #rage-quit // Quakenet
  • TS3 178.217.186.86:14242
Obrazek użytkownika szejdi
szejdi
Persona non grata.

O artykule:

Komentarze:

Obrazek użytkownika Majki
Majki, 2 lata temu

Dziękujemy szejdiemu za tekst :)

#
Obrazek użytkownika town.brown
town.brown, 2 lata temu

glosuje na kratoza, bo z bydgoszczy...

@Majki dzieki za pierwszy komentarz.

#
Obrazek użytkownika Wlodi
Wlodi, 2 lata temu

Może coś ugrają, w końcu najlepsi są :)

#
Obrazek użytkownika KJT
KJT, 2 lata temu
#
Obrazek użytkownika Scalator
Scalator, 2 lata temu

jakby była grupa wiekowa +40 to chyba bum ownował :)

#
Obrazek użytkownika rastablaster
rastablaster, 2 lata temu

No nie wiem Scalator. W tej kategorii wiekowej czuję się zaj***ście mocarny.

#