Polub tę stronę

Czy wiesz, że...?

Możesz schować granat po wyjęciu zawleczki.

Puchar 2v2 z Urban Terror Shooting Championships

Clanbase umarł, ale jest już gdzie grać mniejsze mecze

Całkiem niedawno ożywiła się społeczność UTSC. Stworzyli sobie całkiem profesjonalną witrynę z nastawieniem na e-sport i zaczynają swoją przygodę z organizacją turniejów. Patera z pewnością zaciekawi fakt, że portal UTSC napędza Drupal.

Niedługo rusza puchar 2v2 w trybie Team Survivor. Będzie oparty o system drabinki, jednak z użyciem rankingu ELO, więc granie "ile wlezie" silniejszych ze słabszymi niekoniecznie będzie gwarantować zwycięstwo. Jeśli ktoś nie jest zaznajomiony z zasadą ELO, możecie poczytać na Wikipedii. Ogólna zasada opiera się na tym, że lepszy zdobywa niewiele punktów za wygraną ze słabszym rywalem, a słabszy rywal dostaje duży bonus za pokonanie silniejszego przeciwnika.

Szczegółowych zasad jeszcze nie ma, albo ich nie znalazłem. Jednak ci z was, którzy regularnie grają w tego typu turniejach z pewnością nie będą niczym zaskoczeni. Impreza rusza po Nowym Roku, więc jest jeszcze trochę czasu na zapisanie się.

Inicjatywa jest nowa, wygląda naprawdę profesjonalnie - warto ich wspierać.

Obrazek użytkownika Majki
Majki
Założyciel portalu urban-terror.pl i jego główny redaktor.

O artykule:

Komentarze:

Obrazek użytkownika BrTk
BrTk, 5 lat temu

dla niekumatych będzie to coś takiego samego jak ladder w clanbase 2v2 w którym w wakacje 2010r było zapisanych 100 klanów a w tym roku było około 30 nieaktywnych czyli takich które nie zagrały w ostatnich 30 dniach meczu.

#
Obrazek użytkownika Majki
Majki, 5 lat temu

@BrTk:
Nie płacz. Wreszcie ktoś zrobił porządną stronę i się zorganizował na poważnie. Imo można spróbować wspierać UTSC. Jeśli społeczność nie będzie u nich grać, to zamkną biznes i zostaniecie tylko z Urban Zone.

#
Obrazek użytkownika BrTk
BrTk, 5 lat temu

@Majki:
jest mi przykro, że właśnie ludzie przestali grać 2v2 na CB bo to właśnie tam stawiałem pierwsze kroki :/

#
Obrazek użytkownika Majki
Majki, 5 lat temu

@BrTk: Rozkręcić UTSC i po sprawie.

#