Rozmowa z Wolycanem

W dzisiejszym wpisie chciałbym przybliżyć Wam postać Wolycana, który razem z Teknixem założył w 2010 r. URTCLA (Urban Terror Clan Leaders Association), czyli miejsce, w którym liderzy klanów i administratorzy mogą w bezpośredni sposób komunkować się ze sobą, jak również z twórcami map oraz członkami zespołu i programistami Frozen Sand.

Wywiad

„W” - Wolycan

Kiedy stworzyłeś swój klan?

W: W 2007 roku Teknix i ja stworzyliśmy [ST8] S.e.a.l . Team 8 i w ciągu kilku miesięcy mieliśmy ponad 200 członków. Ze względu na naszą przyjaźń, która nie opiera się na internecie, podzieliliśmy się na (8) InFinity oraz {C9} Cloud 9 Crew i od tego czasu pozostajemy w bliskim kontakcie. W 2010 roku razem założyliśmy URTCLA.

Jaka była idea, która się za tym kryła?

W: Chciałem stworzyć klan, być jego liderem i sprawić, aby był konkurencyjny w turniejach. Oczywiście motywem przewodnim była również dobra zabawa. Wielu moich członków było lojalnych i są ze mną nadal od 2007 roku. Ponieważ standardowo nie ma dostępnego symbolu nieskończoności (infinity) „∞” - jako tagu używamy „8”, który jest taki sam, ale przekręcony.

Czy pamiętasz pierwszy turniej, w którym brałeś udział?

W: Miało to miejsce dawno temu, właściwie już nie pamiętam. Nie sądzę, żebyśmy wtedy naprawdę uczestniczyli w turnieju, graliśmy tylko scrims/pcw i spędzaliśmy razem dużo czasu, wśród nas było wielu ćpunów, hehe.

Z czego jesteś najbardziej dumny?

W: Tworzenie lojalności, przyjaźni i długotrwałych relacji, które przeszły od gier do prawdziwego życia. Wyzbycie się zachowań typu hakowanie i oszukiwanie w grze (w młodszym wieku) i stanie się długoletnim dobrym i szanowanym członkiem społeczności Urban Terror, pomagającym innym wykrywać cziterów.

Jakie były największe wyzwania i trudności na przestrzeni lat, włączając w to stronę techniczną (implementacja B3 i tym podobne)?

W: Oprócz tego, co wspomniałem powyżej (moje zachowanie za młodu), do bolesnych zdarzeń zaliczyć mogę stratę 2 naszych członków, której doświadczyłem w wieku 52 lat. Jeden odebrał sobie życie, natomiast drugi zmarł wskutek infekcji spowodowanej atakiem dzikich zwierząt. Jeżeli zaś chodzi o sprawy związane z serwerem, to muszę przyznać, że nigdy nie używałem Big Brother Bot (B3), nie widziałem po prostu takiej potrzeby.

Czy jest coś jeszcze, co chciałbyś przekazać naszym czytelnikom?

W: Mam polskie, niemieckie, rosyjskie, ukraińskie i holenderskie pochodzenie, chociaż moje nazwisko jest całkowicie polskie :)


Dziękuję za rozmowę.

O artykule:

Polub tę stronę

Czy wiesz, że...?

W grze wykorzystywane jest autentyczne uzbrojenie wykorzystywane przez współczesnych żołnierzy.