Serwery do odwiedzenia #2: Polkowice 4.2

Legendarny polski serwer doczekał się nowego adresu oraz aktualizacji

Po dłużej przerwie Polkowice wracają do nas. Głosowanie potwierdziło, że ostatecznie Polkowice staną na 4.2. Dla jednych super sprawa, ze względu na brak listy banów z 4.1, która znacznie utrudniała granie haxom na Polkach. Drugą sprawą jest brak statystyk oraz rekordów, niektórzy mogą czuć się poszkodowani (Gdzie moich 80 tysięcy kili i ratio 1.2? ). Nie wszystko stracone, wszystko w rękach Fruka.

Czemu Polkowice 4.2 nie 4.1?

  1. "Czemu nie 4.1 tam były lepsze hity?"
  2. "Haha, 4.2...? Te śmieszne skoki."

Była przeprowadzona ankieta, która definitywnie wykazała wielką przewagę postawienia serwera na 4.2. Jest dużo zalet przeniesienia Polkowic na 4.2. Głównymi argumentami jest brak haksów. Jak wiemy najlepsi gracze ligowi przenieśli się właśnie na nową wersje. Jest duża szansa, że możesz z nimi grac. Grasz w klanie lub chcesz? Powinieneś grać w Urban 4.2. System Auth, dzięki czemu będziesz wiedział z kim bronisz flagi lub atakujesz. Fajna sprawa dla osób którym przeszkadzały przeróżne wymyślone nicki.(Po kradzieży kodu na czas nieokreślony systemu Auth nie będzie.). Poprawiono wiele bugów.

  1. Zgadzam się z opinią, że w 4.1 było łatwiej trafić przeciwnika. W 4.2 hity są bardziej wiarygodne. Co naprawdę mi się podoba ze względu na nieco trudniejsza rozgrywkę. Dodano, więcej stref obrażeń: pachwinę, pośladki, górną część lewej nogi, górną część prawej nogi, dolną część lewej nogi, dolną część prawej nogi, lewą stopę i prawą stopę. Warto wypróbować swoje hity.
  2. "Śmieszne skoki" na początku Urban Terror 4.2 wiele osób doprowadzało do łez. Od pewnego czasu, skoki są podobne do tych z wersji 4.1. Na dzień dzisiejszy animacja jest naprawdę fajna. Nie wymagajmy za dużo. Ważną rolę pełni kwestia przyzwyczajenia.

Czemu warto zagrać na Polkowicach?

Od dłuższego czasu serwer sprowadza wielu Polaków na ten serwer począwszy od graczy, którzy zaczynają przygodę z Urban Terror, aż po reprezentantów kraju oraz graczy za naszej granicy, którzy graja naprawdę na wysokim poziomie. Był to najczęściej odwiedzany polski serwer przez Polaków na Urban 4.1. Mam nadzieje, ze na 4.2 nie bd stal pusty.Do dyspozycji jest, aż 30 slotów, wiec nie musisz się martwic, ze będziesz czekał w nieskończoność, aż ktoś wyjdzie z serwera.Admini, którzy są naprawdę pomocni i podchodzą profesjonalnie do pełnienia roli admina.W kwestii banów - nie ma banów na Polkowicach za "nic", musisz coś naprawdę przeskrobać, być łobuzem na serwie, żeby Ci podarowali banika. Chciałbyś może, podszkolić się i nabrać doświadczenia w grze w CTF, oderwać się od innych trybów? To jest właśnie serwer dla Ciebie. Chcesz pograć z Polakami tylko nie wiesz gdzie, grac w przyjemnym towarzystwie, a może chcesz zawrzeć nowe znajomości i z kumplami grać do późnej nocy? Odwiedź Polkowice 4.2!

Staty, staty, gdzie mogę je sprawdzić?

Jeśli chcesz sprawdzić staty musisz:

  1. Otworzyć konsole za pomocą ` (tylda, nad TAB)
  2. W konsoli wpisać !register i zatwierdzić klawiszem ENTER
  3. Następnie w konsoli wpisać !stats i ponownie zatwierdzić klawiszem ENTER
  4. Lub wejść na stronę http://polkowice.unhit.pl/stats/ i przeglądać przeróżne statystyki z gry (Potrzebujesz minimum 10 rund lub 100 fragów, żeby być na tej liście!)

Gracze

Bazując na Polkowicach 4.1, gdzie grałem od początku istnienia serwera. Kultura graczy czasami odbiega od ideału, bo nieudanych akcjach na flagę czy przy obronie. Dochodziło do sporów pomiędzy graczami. Zazwyczaj kłótnia jest kończona upomnieniem przez admina lub kickiem. Poziom serwera dzięki graczom z wyżej półki i mieszanka nowych graczy jest średni. Sprawa istotna jest, że dość mało graczy informuje kompanów z drużyny o przydatnych informacjach, takich jak uciekająca flaga, nadchodzący przeciwnik itd.

Super sprawą jest autobalans przy nierównych składach oraz shuffleteam przy różnicy więcej niż 5 flag, co sprawia, że składy są wyrównane i nie ma bajecznych wyników u przeciwnika. Istotną sprawą są rekordy. Był to strzał w dziesiątkę. Dzięki temu gra stała się nieco inna, bardziej urozmaicona.

Nie wiesz jak bronić skutecznie flagi? Nie wiesz za jaką broń się zabrać przy obronie,a może chcesz wiedzieć jak się gra na Turnpike? Przedstawiem Wam poradnik Morfiego, który po części wprowadzi Cię w świat CTF-a.

Admini

Jak na każdym serwerze, można spotkać adminów którzy pełnia kontrole na serwerze.
Przedstawie Wam listę adminów do których w razie przeróżnych problemów możesz się zgłosić, bezpośrednio na serwerze Polkowic lub na irc'u #polkowice

Wypróbuj

/connect polki.unhit.pl

Obrazek użytkownika Wlodi
Spodziewaj się, niespodziewanego weszło mi w krew!

O artykule:

Komentarze:

Obrazek użytkownika n1n
n1n, 10 lat temu

lege....nda... heheheh, nie no spoko ;)

#
Obrazek użytkownika TheOnlyOnePL
TheOnlyOnePL, 10 lat temu

Wydaje mi się, że 30 slotów to trochę za dużo ale zobaczymy jak to wyjdzie w praniu.

#
Obrazek użytkownika n1n
n1n, 10 lat temu

zapelnij te 30 to ci pogratuluje. wczoraj katowalismy, w szczycie bylo zdaje sie 8v8

#
Obrazek użytkownika CaPonE
CaPonE, 10 lat temu

szczytowaliscie ?

#
Obrazek użytkownika Wlodi
Wlodi, 10 lat temu

Czy renoma serwera oraz nazwa przyciągnęła dziś na serwer 20 graczy?Czy jakikolwiek nowy serwer jest skazany na porażkę?
Wiele na to wskazuje, że nazwa serwera odgrywa ważną role.

#
Obrazek użytkownika n1n
n1n, 10 lat temu

to twoja nadinterpretacja. jedna jaskolka wiosny nie czyni?
jakbym nie probowal rozkrecic 3 czy 4 serwery to bys mogl oczywiscie powiedziec ze nie wiem o czym mowie.

miemniej zycze powodzenia, chociaz WAVE SUCKS!!!

#
Obrazek użytkownika Wlodi
Wlodi, 10 lat temu

@n1n:
Nie chodzi o to czy grało 10, 15 czy 20 osób.Tylko chodzi o to, że serwer musi wyrobić renomę na 4.1 czy 4.2, żeby po długim czasie ktoś na nim grał.
Teraz nie ma szans stawiać serwera bo będzie stał pusty?Przykład: CASATOWN nie ma serwera 2 miesiące, nagle pojawił się i w kilka dni są zapełnione miejsca do ostatniego slota na serwie.NAZWA, NAZWA.

#
Obrazek użytkownika CaPonE
CaPonE, 10 lat temu

nie ma co poruszac tematy KASYtowna. dwie dychy i masz admina ;)

#
Obrazek użytkownika n1n
n1n, 10 lat temu

nazwa srazwa, 95% ludzi z 4.2 nie kojarzy juz nawet nazw serwow z 4.1, handluj z tym, startujecie od zerai rozkrecic biznes nie bedzie wcale latwo.

swoja droga zastanawiajaca jest lista adminow, z ktorych na serwie widzialem fruka i... ?? nie jestem pewien bo za duzo fejkow sie u was kreci. jakies RZABKI i POLOMARKETY.

i TK. TK na potege!! ktos musial byc chyba bardzo kreatywny tworzac config:
set g_maxteamkills "3" // ktos chyba dal 200
set g_teamkillsforgettime "300" //a tu zamiast 300 dal 3 ;)

#
Obrazek użytkownika splatt
splatt, 10 lat temu

zastanawiające jest to, że @n1n strasznie dużo gada a tak mało wie :)

#