Urban Terror 5 - wieści przedświąteczne

Trochę czasu minęło od ostatniej publikacji, spowodowane lekkim brakiem materiałów od strony Frozen Sandu. Lecz dziś nadarzyła się okazja za sprawą nowego filmu na ich oficjalnym kanale youtube, zrobionym zresztą dzięki pomysłowości jednego z testerów: Raffiego.

Skoki na Uptownie

Film przedstawia kompilację jumpów na najnowszej obecnie wersji Uptowna w UrT5, jednakże miejcie na uwadze, że prace nad mapą jak i samą grą wciąż trwają i prezentowany materiał nie musi pokrywać się z tym, co dostaniemy na premierze (jak zresztą wszystkie materiały o UrT 5 do tej pory). I nie, nie ma tam sztuczek z grawitacją, na filmie został po prostu użyty efekt slow-mo. Btw, zauważyliście 250 FPS-ów na liczniku? Wygląda na to, że FS chyba zdjął stary limit 125, czyż nie?

Obejrzyj pracę nad grą na żywo!

Ostatnio jeden z grafików UrT5, |NV|S, transmituje regularnie swój postęp prac nad grą na kanale twitch. Jeżeli ktoś jest zaznajomiony z językiem angielskim, to może zawsze zaspokoić swój głód informacji o grze w większym stopniu, a nawet i mieć realny wpływ na zawartość rozgrywki poprzez bezpośrednią komunikacje z twórcą, o ile posiada konto na tej platformie. Zazwyczaj odbywają się 2 streamy w ciągu dnia, bardzo wczesnym rankiem bądź późnym wieczorem, aczkolwiek odchylenia czasowe są często dosyć spore.

Bonus:

Dodatkowo w międzyczasie Frozen Sand wypuścił film z hallowenową wersją motywu przewodniego Urban Terror 5.

Obrazek użytkownika CRAAACH
Kuseko, co młotem strąca, jak jest niechcąca. Pfp zabajony z albumu(polecam): https://kusemonorecords.bandcamp.com/album/basscore-domination https://music.youtube.com/watch?v=H7UefLbNHsU https://youtu.be/juy1RBfN9_o

O artykule: