Polub tę stronę

Czy wiesz, że...?

Możesz schować granat po wyjęciu zawleczki.

Urban Terror wraca na stałe na ESL

Już nie tylko Urban Zone czy UTSC

Testowe zawody zorganizowane na ESL przekonały ludzi z kierownictwa ESL do reaktywacji działu poświęconego Urban Terror. Już niedługo będzie można rywalizować na kilka sposobów.

Tryby

  • Ekstraklasy (tryby w formie 5v5) będą się odbywać sezonowo (wiosna, lato, jesień oraz zima) w formie znanej już wcześniej - czyli faza grupowa a potem playoffy, do których wchodzą dwie pierwsze drużyny z każdej grupy. Każdy zespół wybierze swoją mapę oraz tryb (TS/CTF/BM). Jedna z czterech ekstraklas będzie zastąpiona Ligą Mistrzów, gdzie będą rywalizować tylko najlepsze zespoły.
  • Nocne Puchary w Team Survivor będą się powtarzać. Raz lub dwa razy w miesiącu będzie się taki odbywał w niedzielę wieczorem. Tryb TS z jednorazową możliwością zawetowania jednej mapy i zwycięzca po kilku godzinach. Seria tych pucharów zakończy się ostatnią rywalizacją najlepszych z najlepszymi.
  • Pucharki Last Man Standing będą regularną serią zawodów indywidualnych.

Kiedy?

Wstępne terminy są następujące:

  • Ekstraklasa: kwiecień - lipiec
  • Nocne Puchary: kwiecień - maj
  • Pierwszy Puchar LMS:  30 marca

Więcej informacji ESL udzieli wkrótce - póki co, możecie przekazać opinie organizatorom komentując oryginalny wpis na stronie ESL który znajdziecie tutaj.

Obrazek użytkownika Majki
Majki
Założyciel portalu urban-terror.pl i jego główny redaktor.

O artykule: