Urban Terror wraca na stałe na ESL

Już nie tylko Urban Zone czy UTSC

Testowe zawody zorganizowane na ESL przekonały ludzi z kierownictwa ESL do reaktywacji działu poświęconego Urban Terror. Już niedługo będzie można rywalizować na kilka sposobów.

Tryby

  • Ekstraklasy (tryby w formie 5v5) będą się odbywać sezonowo (wiosna, lato, jesień oraz zima) w formie znanej już wcześniej - czyli faza grupowa a potem playoffy, do których wchodzą dwie pierwsze drużyny z każdej grupy. Każdy zespół wybierze swoją mapę oraz tryb (TS/CTF/BM). Jedna z czterech ekstraklas będzie zastąpiona Ligą Mistrzów, gdzie będą rywalizować tylko najlepsze zespoły.
  • Nocne Puchary w Team Survivor będą się powtarzać. Raz lub dwa razy w miesiącu będzie się taki odbywał w niedzielę wieczorem. Tryb TS z jednorazową możliwością zawetowania jednej mapy i zwycięzca po kilku godzinach. Seria tych pucharów zakończy się ostatnią rywalizacją najlepszych z najlepszymi.
  • Pucharki Last Man Standing będą regularną serią zawodów indywidualnych.

Kiedy?

Wstępne terminy są następujące:

  • Ekstraklasa: kwiecień - lipiec
  • Nocne Puchary: kwiecień - maj
  • Pierwszy Puchar LMS:  30 marca

Więcej informacji ESL udzieli wkrótce - póki co, możecie przekazać opinie organizatorom komentując oryginalny wpis na stronie ESL który znajdziecie tutaj.

Obrazek użytkownika Majki
Założyciel portalu urban-terror.pl i jego główny redaktor.

O artykule:

Polub tę stronę

Czy wiesz, że...?

Urban Terror na początku był zwykłym modem do Quake 3 Arena.