Winter Cup 2012

Dziś rusza kolejna edycja Winter Cup na Urban Zone

Winter Cup

To znowu ta pora roku i znowu organizujemy Winter Cup. Ale ten będzie wyjątkowy, nie mam co do tego żadnych wątpliwości. Przede wszystkim, będzie krótszy - zdecydowaliśmy się na 4 tygodnie rozgrywek. Po drugie, zdecydowaliśmy się wypróbować wersję 4.2. Wydanie 008 jest fajne i stabilne, system trafień jest lepszy, niż kiedykolwiek i tym razem damy mu szansę. Z obietnicą jeszcze lepszego wydania już wkrótce, zdecydowaliśmy się zacząć nowy rok z nową wersją Urban Terror.

Pomoż ulepszyć 4.2

I tutaj jest rola dla Winter Cup. Z pomocą Raidera z Frozen Sand przyjmującego rolę sponsora tegorocznego Pucharu, będziemy zbierać opinie na temat 4.2, aby pomóc FS przygotować je do rywalizacji e-sportowej. Będziemy nagradzać dodatkowymi punktami każdego, kto poważnie przetestuje 4.2, podczas gdy Raider będzie czuwał nad nową sekcją forum poświęconą opiniom na temat 4.2 - niezależnie czy będą to zgłoszenia błędów (o co was prosimy, ulepszenie 4.2 jest tutaj głównym zadaniem), głosy uwielbienia czy informacje na temat tego, co wam się podoba (lepsze trafienia może?).

Wydarzenie zostało przygotowane przez naszych Senior Referee - a konkretnie Xexyę i AlexDentona. Przygotowali 3 tematyczne tygodnie dla was i jeden tydzień na mapy, które zasugerujecie. Dajemy wam wybór między grą na 4.1.1 a 4.2 - ta decyzja należy do was i waszego przeciwnika. Ale tym razem jest wyjątkowa okazja aby wyrazić swoje opinie na temat 4.2 i uczynić je lepszym. Będą dodatkowe punkty za gry tematyczne, ale jeszcze więcej za grę w 4.2.

Serwery

Wiemy o tym, że większość waszych klanowych serwerów nie została jeszcze uaktualniona do 4.2, wiec zadbaliśmy o to, aby maszyny z wersją 4.2 były dostępne - dzięki pomocy naszych sponsorów i przyjaciół. Jeśli potrzebujesz serwera w wersji 4.2 - zapytaj na naszym kanale IRC lub wyślij PMa do któregoś z członków naszej załogi. Jeśli masz serwer w wersji 4.2 i jesteś gotów go udostępnić dla innych zespołów, daj znać. Nigdy dosyć serwerów.

Rozkład jazdy

Aby wszystko przebiegło gładko i szybko, zaczynamy dziś z tygodniem pierwszym. Po prostu się zapiszcie i zacznijcie umawiać, drogie panie i drodzy panowie. Tematem pierwszego tygodnia jest Bomb Mode.

Tydzień pierwszy - 17.12 do 23.12 - Bomb Mode

Zespoły zdobywają JEDEN (1) dodatkowy punkt, jeśli grają obydwie mapy w trybie bomb mode na jednej z wymienionych map:

  • ut4_subterra
  • ut4_dust2_v2
  • ut4_algiers
  • ut4_abbey
  • ut4_mandolin
  • ut4_kingdom_rc6
  • ut4_orbital_sl

Zespoły mogą zdobyć DWA (2) dodatkowe punkty, jeśli obydwie mapy są grane w wersji 4.2.008. Tak więc zespoły mogą zdobyć maksymalnie TRZY (3) dodatkowe punkty na mecz. Oczywiście, możecie grać TS bądź CTF bez dodatkowej premii punktowej. Konfiguracje serwerów ogłosimy wkrótce, póki co możecie użyć klasycznych konfiguracji używanych w czasie Winter/Summer Cup.

Zgłoszenia

Mamy nową sekcję forum poświęconą wszystkim sprawom związanym z 4.2 TUTAJ. Raider jest moderatorem i dział powstał po to, aby wasze opinie trafiały prosto do FS. Skorzystajcie z okazji uczynienia tej gry lepszej dla w was MĄDRZE - proszę trzymajcie się tematu i darujcie sobie niepotrzebne flame wars. Ci ludzie inwestują swój czas, wysiłek i pieniądze, aby dać wam darmową grę, więc przekazujcie swoje opinie w cywilizowany sposób.

To tyle - powodzenia i bawcie się dobrze - niech wygra lepszy.

Oryginalny wpis na witrynie Urban Zone znajdziecie tutaj.

Obrazek użytkownika Majki
Założyciel portalu urban-terror.pl i jego główny redaktor.

O artykule:

Komentarze:

Obrazek użytkownika Adrianellla
Adrianellla, 10 lat temu

Trochę kontrowersyjne z tą przerzutką na 4.2.

#
Obrazek użytkownika deska
deska, 10 lat temu

Dla mnie bomba, wreszcie będzie zamieszanie z nową wersją ... a ciekawe jak z hitami będzie ;)

#
Obrazek użytkownika Laluna
Laluna, 10 lat temu

A moim zdaniem bardzo dobrze, wc i sc nie sa regularnymi konkursami, a wlasciwie przerywnikami :) I ktoz lepiej przetestuje gre, jesli nie regulari gracze? :)

#
Obrazek użytkownika stecmen
stecmen, 10 lat temu

Jebne Uz dzis napisali ze rusza winter, kiedy rusza dzis, kiedy trzeba pobrac 4.2 dzis, kiedy trzeba zaczac grac w 4.2 od dzis. Mogli do kuwy nedzy dac o tym wczesniej znac. Jesze te dodatkowe punkty za 4.2...

#
Obrazek użytkownika Laluna
Laluna, 10 lat temu

Stecmen, wszyscy doskonale wiedza, ze w okolicy swiat rusza wc, tak jak w okolicy wakacji sc. Skoro zakonczyl sie sezon to tylko kwestia czasu, kiedy ruszy wc. :) a grac mozesz zaczac w kazdej chwili, niekoniecznie dzis :P To jest glowna zaleta wc i sc, grasz kiedy chcesz.

#
Obrazek użytkownika KrathOs
KrathOs, 10 lat temu

i tak mysle, ze "normalni" bd grali na 4.1.1

#
Obrazek użytkownika n1n
n1n, 10 lat temu

4.2 zyje, 4.1.1 umiera, deal with it.
mysle ze 4-5 wersji posrednich max jak FS zdecyduje sie odciac mastery wspierajace 4.1.1, czyli w efekcie nie bedziecie widziec listy starych serwerow i chcac nie chcac bedziecie musieli przejsc na 4.2, a jak sie nie podoba to... wiadomo.

#
Obrazek użytkownika Wlodi
Wlodi, 10 lat temu

Chodź się jeszcze nie przyzwyczaiłem do 4.2 jestem za tym żeby, Winter Cup 2012 był grany na 4.2.
Na pewno będzie ciekawie.Nie zabraknie spamu o błędach, a co za tym idzie poprawki.Więc będzie szło ku doskonałości.
Dowiemy się czy po WC będziemy musieli się przenieś na 4.2 czy nadal będzie UZ grany w 4.1.1
Kiedy maja testować 4.2.08 jak nie na WC :)

#
Obrazek użytkownika Yore
Yore, 10 lat temu

@deska

Hity w 4.2 są dużo lepsze niż w 4.1.1 - mam na myśli to, że łatwiej trafić. Ciekawe jaki to będzie miało wpływ na grywalność...

#
Obrazek użytkownika blanci0r
blanci0r, 10 lat temu

4.1.1!!!!!!!!!!!!!!!

#

Polub tę stronę

Czy wiesz, że...?

Aktualnym mistrzem świata w turnieju SR8 Skeet Shot jest nasz rodak, Fruk.