125 fps > 80 fps

4you, 10 lat temu

Cześć!

A więć chodzi o to, że na swoim komputerze mam rozdzielczosc 1920x1080, 125 fps, wszystkie możliwe detale na high i śmigam na 125 fps, od niedawna posiadam laptopa, nie z najwyższej półki, ale jeżeli obniżę detale (mam config bardzo okrojony) to da rade wycisnąć z niego między 70-80 fps.

Pytanie jest takie, czy jest duża rónica między 125 fps i full hd, a 80 fps i 800x600? Głównie chodzi mi o to, czy jest duża róźnica w grze, celowaniu i poruszaniu się między tymi dwoma sprzętami...?

P.S.

Jak gram, nie odczuwam dużej różnicy, aczkolwiek niektóre rzeczy są zupełnie inne, czy to złudzenia czy tak jest naprawdę?

Obrazek użytkownika KJT
KJT, 10 lat temu

Jak nie odczuwasz różnicy, to po co jest ten temat? lol

#
Obrazek użytkownika splatt
splatt, 10 lat temu

Tak,

Pozdrawiam.

#
Obrazek użytkownika CaPonE
CaPonE, 10 lat temu

Jeśli mowa o złudzeniach to powiedz co bierzesz przed grą.

#
Obrazek użytkownika n1n
n1n, 10 lat temu

jedni ooczuja, drudzy nie odczuja, troszke inaczej dziala fizyka, niekoniecznie in minus, wazne by com_maxfps ustawic blisko faktycznie osiaganych fpsow, mozna tez poczarowac z cl_maxpackets i potestowac ktora wartosc da najlepsze rezultaty, do tego dochodzi 3 niewiadoma jaka jest ping, od ktorego tez sporo zalezy.
w prakyce sprowadza sie to do jednego: UrT + laptop = masochizm, co blaszak to blaszak, no ale niektorzy sobie jednak wola zycie utrudniac kosztem opacznie pojetej mobilnosci.

#
Obrazek użytkownika Majki
Majki, 10 lat temu

UrbanTerror jest na idtechu3, więc procesor jest wszystkim. Co do fpsów, n1n słusznie prawi - idtech3 uzależniał wszystko od FPSów - tak to kiedyś napisali, nie mieli pod ręką cudów jak Bullet.

Ale imo skill Ci nie spadnie.

#