125 fps > 80 fps

4you, 8 lat temu

Cześć!

A więć chodzi o to, że na swoim komputerze mam rozdzielczosc 1920x1080, 125 fps, wszystkie możliwe detale na high i śmigam na 125 fps, od niedawna posiadam laptopa, nie z najwyższej półki, ale jeżeli obniżę detale (mam config bardzo okrojony) to da rade wycisnąć z niego między 70-80 fps.

Pytanie jest takie, czy jest duża rónica między 125 fps i full hd, a 80 fps i 800x600? Głównie chodzi mi o to, czy jest duża róźnica w grze, celowaniu i poruszaniu się między tymi dwoma sprzętami...?

P.S.

Jak gram, nie odczuwam dużej różnicy, aczkolwiek niektóre rzeczy są zupełnie inne, czy to złudzenia czy tak jest naprawdę?

Obrazek użytkownika KJT
KJT, 8 lat temu

Jak nie odczuwasz różnicy, to po co jest ten temat? lol

#
Obrazek użytkownika splatt
splatt, 8 lat temu

Tak,

Pozdrawiam.

#
Obrazek użytkownika CaPonE
CaPonE, 8 lat temu

Jeśli mowa o złudzeniach to powiedz co bierzesz przed grą.

#
Obrazek użytkownika n1n
n1n, 8 lat temu

jedni ooczuja, drudzy nie odczuja, troszke inaczej dziala fizyka, niekoniecznie in minus, wazne by com_maxfps ustawic blisko faktycznie osiaganych fpsow, mozna tez poczarowac z cl_maxpackets i potestowac ktora wartosc da najlepsze rezultaty, do tego dochodzi 3 niewiadoma jaka jest ping, od ktorego tez sporo zalezy.
w prakyce sprowadza sie to do jednego: UrT + laptop = masochizm, co blaszak to blaszak, no ale niektorzy sobie jednak wola zycie utrudniac kosztem opacznie pojetej mobilnosci.

#
Obrazek użytkownika Majki
Majki, 8 lat temu

UrbanTerror jest na idtechu3, więc procesor jest wszystkim. Co do fpsów, n1n słusznie prawi - idtech3 uzależniał wszystko od FPSów - tak to kiedyś napisali, nie mieli pod ręką cudów jak Bullet.

Ale imo skill Ci nie spadnie.

#