M4A1 czy Lr 300

hanskirst, 10 lat temu

Cześć wiem że ten temat był może poruszany .  Czytałem o tym na UrT.info i innch, ale zdania są podzielone. Też od razu mówię ,że nie chcę słyszeć że to kwestia człowieka lub upodobań . Czym wy gracie i dlaczego? M4 wiem że szybsza w przeładowaniu i szybkostrzelniejsza.Ale czy lepsza ?

Obrazek użytkownika pAter
pAter, 10 lat temu

Bronie - jak dobrze je znasz?

W komentarzach wywiązała się również dyskusja na temat M4 i LR300.

#
Obrazek użytkownika hanskirst
hanskirst, 10 lat temu

Na to nie popaczyłem :)

#
Obrazek użytkownika szejdi
szejdi, 10 lat temu

@hanskirst napisał:

M4 wiem że szybsza w przeładowaniu

Nie-e.

#
Obrazek użytkownika hanskirst
hanskirst, 10 lat temu

No nie pomyliłem się ale w co wybieracie

#
Obrazek użytkownika n1n
n1n, 10 lat temu

to ta sama kupa z innym modelem i dzwiekiem. wszelkie debaty o roznicach mozna przyrownac do dyskusji o wyzszosci swiat wielkanocnych nad bozego narodzenia. suma sumarum: NOBODY CARES.

#
Obrazek użytkownika CaPonE
CaPonE, 10 lat temu

Zależy czy grasz jako Terro czy CT. Jak CT to zamien M4 na famasa , a tak to bierz LR

#
Obrazek użytkownika hanskirst
hanskirst, 10 lat temu

No dzieki dzieki przyda sie wiedziec :)

#
Obrazek użytkownika M4tys
M4tys, 10 lat temu

dla mnie to ktos troluje caly czas na forum. Zaklada konta p******i glupoty. Banowac, banowac i jeszcze raz banowac. Najlepije po ip

#
Obrazek użytkownika BrTk
BrTk, 10 lat temu

w tym starciu wg. mnie wygrywa MRA1

#
Obrazek użytkownika Najarana_Anka
Najarana_Anka, 10 lat temu

imo m4 jest lepsza na większe odległości(casa), natomiast lr na mniejsze(tp). ;>

#
Obrazek użytkownika Wlodi
Wlodi, 10 lat temu

@Najarana_Anka:
Podaj przynajmniej 20 argumentów.

#
Obrazek użytkownika CaPonE
CaPonE, 10 lat temu

G36 forever!

#
Obrazek użytkownika M4tys
M4tys, 10 lat temu

w m4 masz 4 nabojr w lr300 masz ich 300 wiec wybor jest logczny co nie ?

#
Obrazek użytkownika fruk
fruk, 10 lat temu

Postanowiłem sprawdzić jak jest dokładnie i okazało się, że też żyłem w błędzie :) Bronie różnią się jednym parametrem, który w praktyce powinien oznaczać większy rozrzut dla LR300, ale różnica jest na tyle mała, że nie jest zauważalna. Dokładniej: M4 opada szybciej niż LR300 w każdym trybie.

#
Obrazek użytkownika pAter
pAter, 10 lat temu

Ja myślę, że gdyby obie te bronie miały identyczny dźwięk przy wystrzale to nikt by się nie kłócił, która z nich jest lepsza ;) Przecież nie patrzymy na liczbę pocisków przy każdym pojedynczym strzale - to dźwięk daje sygnał naszym mózgom czy broń już wystrzeliła i czy przestała już strzelać. Pewnie dźwięk jednej broni jest minimalnie dłuższy od drugiej, stąd złudzenie, że jedna strzela szybciej od drugiej.

#
Obrazek użytkownika crikers
crikers, 8 lat temu

Witam.
Ja tam patrze na to kiedy klawisze naciskam a nie na dźwięk z kompa czy animacje (te drugie to disabled prawie).
A poza tym lr jest szybsze a mniej dokladne a m4 na odwrót.
Pozdro z 2015 roku :D

#
Obrazek użytkownika szejdi
szejdi, 8 lat temu

@fruk napisał:

Postanowiłem sprawdzić jak jest dokładnie i okazało się, że też żyłem w błędzie :) Bronie różnią się jednym parametrem, który w praktyce powinien oznaczać większy rozrzut dla LR300, ale różnica jest na tyle mała, że nie jest zauważalna. Dokładniej: M4 opada szybciej niż LR300 w każdym trybie.

Pozdro z 2014.

#