Potrzebuje configa do urt 4.2.013

koparka, 10 lat temu

Cześć, potrzebuje configu do urban terror, potrzebuje ustawień do słabego laptopa z zintegrowaną karta grafiki, chce wylaczyc sobie widok broni, krwawienie, textury na jakies slabe, widok pociskow, tak aby sam dzwiek strzalu byl.

 

Pomoze ktos?

Obrazek użytkownika BaNaN
BaNaN, 10 lat temu

Większość takich ustawień możesz sobie od razu wyłączyć w ustawieniach gry. Ale jeżeli chodzi o krwawienie i widok pocisków to nie jestem pewien.

#
Obrazek użytkownika koparka
koparka, 10 lat temu

Znalazłem na necie różne configi tylko z 4.1 i nie były kompatybilne, krwawienie również w opcjach idzie wyłączyć, ale widok pocisków już nie, a gdy strzelam to dosłownie rzuca mną na lewo i prawo tak ,że nie idzie w nic trafić troszkę laguje tak samo przy dużych mapach gdzie jest duży teren, jeśli ktoś przerabiał zna się na opcjach to pls help.pzdr

#
Obrazek użytkownika town.brown
town.brown, 10 lat temu

tez gram na leciwym laptopie i pamietam, ze punktem wyjscia byl dla mnie konfig @IlikedollSa z tego tematu, ktory - wedle potrzeb - modyfikowalem/ rozbudowywalem. przy przejsciu 4.1 -> 4.2 w sumie niczego nie ruszalem w .cfg.

o "wylaczeniu widoku pociskow" pierwsze slysze. jezeli jest to mozliwe, nie wyobrazam sobie gry z taka opcja. to prawie jakby grac bez dzwieku...

#
Obrazek użytkownika n1n
n1n, 10 lat temu

koparka a z tym rzucaniem na lewo i prawo nie masz czasem na mysli broni NEGEV i zaczyna rzucac jak dluzej przytrzymasz strzelanie? zreszta kazdy automat w pewnym stopniu tak robi i tego nie wylaczysz w zaden sposob, to jest fizyka gry.

ps. integra sama w sobie moze czasem byc wystarczajaca do gry przy nizszej rozdzielczosci i min. detali, ale najwazniejsze przy laptopach jest odsyfienie listy procesow ze zbednych zamulaczy tak by urt mial maksymalne zasoby procka do dyspozycji, tu warto tez sprobowac nowej komendy com_singlecore.

co do okrajania urt z detali takich jak widok broni, decals, lod, picmip, to juz od dawna sa to rzeczy majace marginalny wplyw na wydajnosc, podstawa to rozdzielczosc i brak dodatkowego filtrowania/wygladzania krawedz.

#
Obrazek użytkownika koparka
koparka, 10 lat temu

Skorzystalem z tego co powiedzial town.brown, przy mniejszej iloście graczy jest pewien efekt. wiec +.

n1n, tak wiem ,że przy automatach tak jest nie gram od dziś, jak ktoś grał na bomb mode na słabym pc, to przy wybuchu bomby przycinało i zwalniało gre, ja mialem tak samo przy strzelaniu, pewnie dlatego ,że strzelajac pojawiaja sie nowe obiekty, pociski itd i grafika mi tego nie ogarnia przy wiekszej ilosci.
Troche mnie to zastanawia bo gralem niegdys w cs 1.6 i na lepszych serwerach nie bylo mowy o scinaniu, ale to chyba 2 rozne silniki.Dzieki za pomoc.

#
Obrazek użytkownika Penk3j
Penk3j, 10 lat temu

Co to jest com_singlecore ??? Do czego służy ?

#
Obrazek użytkownika EasyRider
EasyRider, 10 lat temu

com_singlecore - przypisanie UrT do danego rdzenia procesora.
wartości:
0 - wszystkie rdzenie procesora (w praktyce system zarządza wykorzystaniem rdzeni)
1 - pierwszy rdzeń procesora
2 - drugi rdzeń procesora
itd..

ps. Patrzysz w ogóle w jakim temacie zadajesz pytanie?

#