LR300 hate club :D

n1n, 11 lat temu

ok, to bedzie zabawne :D i poprosze potraktowac temat z przymruzeniem oka.

 

otóż... na pewno na tym protalu nie bede jedynym, ktoremu wzbiera sie na wymioty na widok LR300, czasem sie zastanawiam po co tworcy UrT utrzymuja jakakolwiek inna bron, przeciez i tak 95% ludzi napierdziela z LR'a, bo LR jest najlepszy w ciasnych korytarzach, najlepszy na srednim dystansie i nawet najlepszy jako snajperka na riyadh, jest najszybsza, ma najwiecej naboi, najkrocej reloaduje, najlepiej w niej dziala laser i tlumik, daje +100 do "PRO", istnieje rowniez legenda ktora glosi, ze LR300 wykuty zostal w Mordor, a sam Saruman rzucil na nia zaklecie na "hedshooty" [tak, wiem, to nie tak sie pisze].

 

jesli masz tez dosc, jesli biegasz z kalachem, g36 czy sr8, wypowiedz sie! niech ciebie i twoj hejt uslyszy swiat!

a moze nie masz dosc, tylko nigdy tego badziewia nie brales do rak i ci to serdecznie wszystko jedno czy zabije cie ktos z noza czy LR300? tez spoko.

ale jesli kochasz swojego LRka nad zycie i nawet na jumpach ci go brakuje... lepiej stad wyjdz bo to niemal pewne ze twoja wypowiedz zniknie szybciej niz nacisniesz "Zachowaj" ;)

 

chcialbym odzyskac wiare w ludzkosc, wiare w UrT i w to ze nawet H&K ma sens istnienia na liscie broni do wyboru.
no i troszke przy okazji poszydzic z LR-pałek, co to w zyciu snajperki w lapie nie mieli :>

Obrazek użytkownika Yore
Yore, 11 lat temu

DsP gralo dzis pcw w skladzie:

Exit - AK
Murkee - G36
AgdtdfY - M4
Mobey - G36

i uwaga...

Yore - LR :))

LR jest najlatwiejsza bronia, dlatego tak wiele osob nia gra. Wystarczy ogarnac AK zeby zamiastac podlogi przeciwnikami, ale to juz jest wyzsza szkola jazdy. Coz zrobic? Tak juz jest... w CS tez graja glownie AK/m4 (odpowiedniki naszego lr)

#
Obrazek użytkownika rozek
rozek, 11 lat temu

sr8+paka pocisków i jest git!

#
Obrazek użytkownika pAter
pAter, 11 lat temu

LR300 imba :P

#
Obrazek użytkownika fruk
fruk, 11 lat temu

Pamiętam jak zaczynałem grać, to cały czas biegałem z AK. Chyba granie pcw i ligach spaczyło w stronę LR/M4. Kiedyś na Vectrze jak zdarzało mi się grać LR300 i wchodziłeś jako amerikan.nindzia, to zmieniałem na coś innego, żeby nie było rage :P

#
Obrazek użytkownika n1n
n1n, 11 lat temu

paterkele bo znikniesz :P
ale imba slusznie... totalne imba.

@Yore - mysle nad propozycja do kolejnego 4.2 by przy pierwszym uruchomieniu UrT gracz nie dostawal zadnej podpowiedzi ktora bron ma wybrac, bo obecnie LR jest "podany na tacy" [czytaj: default] i to jest dosyc nie fair.

lol @fruk ;) i prawidlowo... dobrze cie wychowalem :D tylko ligi spaczyly :<

#
Obrazek użytkownika LemoNade
LemoNade, 11 lat temu

Zdecydowanie M4! Tylko lamki grają z LR :DD.

#
Obrazek użytkownika n1n
n1n, 11 lat temu

kraza legendy o tym ze LR i M4 to nie to samo. podobno nawet ktos kiedys udowodnil ze sie czyms roznia w prakyce :O

#
Obrazek użytkownika Yore
Yore, 11 lat temu

Maja inny dzwiek wystrzalu! :>

#
Obrazek użytkownika n1n
n1n, 11 lat temu

nie może być! :O

#
Obrazek użytkownika LemoNade
LemoNade, 11 lat temu

Inny wygląd! :D

Podobno M4 jest lepsza pod względem celności:

M4
LR300

btw. Gdzieś słyszałem, że Lr kiedyś we wcześniejszej wersji miała dźwięk m4 ;P

#
Obrazek użytkownika rastablaster
rastablaster, 11 lat temu

chyba nie ma różnicy pomiędzy lr i m4. gdzieś zasłyszałem, że grając m4 mniej się spamuje. niby tak ale mnie dzwięk m4 drażni więc gram lr. są mapy i pozycje, na których wolę grać g36.

#
Obrazek użytkownika n1n
n1n, 11 lat temu

tak Lemonade, dokladnie o tych "dowodach" pisalem, dzieki za przypomnienie. rezultaty sa na granicy bledu statystycznego, w grze praktycznie nieodczuwalne, ale szkoda ciagnac temat, bo i tak obie bronie hejtujemy :P [no moze m4 odrobine mniej]

@rastablaster zle to napisales ;) mialo byc "wole g36 ale czasami jestem zmuszony [i bardzo wtedy cierpie] do LR". to brzmialoby bardziej wiarygodnie..

#
Obrazek użytkownika blanci0r
blanci0r, 11 lat temu

Zdecydowanie M4. Rzadko Lr. Ostatnio trochę więcej Sr.

#
Obrazek użytkownika Wlodi
Wlodi, 11 lat temu

@n1n
Znam inną legendę ;)
Dawno, dawno temu gdy jeszcze M4 nie była dopracowaną bronią i sprawiała wiele kłopotów graczom.Powstało LR300 była robiona na wzór M4.Z kolejną wersją Urbana zostały oby dwie.Bronie w wersji 4.1 niby nie różnią się niczym ale...
Gołym okiem widać, że różnice są pod względem odgłosu broni oraz wyglądu.

Rozrzut w obu broniach jest troszkę inny.
Seria z LR300- 3,2 s
Seria z M4- 3,3 s

Ak47 to już inna bajka.Chodź nie można jej przekreślić jest przydatna.

Skazany na LR300 ;)

#
Obrazek użytkownika Majki
Majki, 11 lat temu

LR i M4 nie są takie same :] Ale nie mogę powiedzieć dokładnie czym się różnią (to sekret jest) :D

#
Obrazek użytkownika GreeN
GreeN, 11 lat temu

Jest różnica, ale bardzo niewielka głównie w celności.

#
Obrazek użytkownika n1n
n1n, 11 lat temu

@Wlodi @Majki te roznice to czyste niuanse na pograniczu percepcji i rzeczywistych osiagow, osobiscie jak testowalem przychylalbym sie ku LR300 i bylbym sklonny dac przerobic M4 na cos pomiedzy LR a G36, czyli (niewiele) slabsze, wolniejsze ale bardziej celne. bo trzymanie klona LRa dla fajnego skinu to marnotrawstwo.

inna sprawa to poprawilbym g36 i AK by troche ukrocic dominacje LRa, ale to kompletnie nierealne :D

#
Obrazek użytkownika Najarana_Anka
Najarana_Anka, 11 lat temu

dobra, wychodzę... :<

#
Obrazek użytkownika DFN
DFN, 11 lat temu

Przypomina to trochę dyskusję na temat różnicy pomiędzy coca-colą i Pepsi, czyli ja nie udowodnię, że nie czujesz różnicy, obaj nie udowodnimy, że ona w ogóle istnieje. ;-) Podobnie z napojami energetycznymi, eksperyment udowodnił, że ludzie kierują się tylko marką, a smak jest jeden.

Wracając do UrT, testy syntetyczne nie są do końca miarodajne – sam „surowy” rozrzut to tylko jeden z parametrów, które wpływają na łatwość posługiwania się bronią. Według mnie na przykład, AK-103 z tłumikiem na semi-automatic jest dużo, dużo celniejszy (co nie wynika z obrazków na stronie z testem). Trzeba jednak pamiętać, że to właśnie sama technika strzelania ma wielkie znaczenie (proponuję pograć jeden dzień tylko na semi-auto).

#
Obrazek użytkownika BaNaN
BaNaN, 11 lat temu

Jak widzę nikt nie wspomniał o SR8 chociaż to popularna broń. A jeżeli chodzi o Lr i M4 to wole M4 chociaż często gram Lr :).

#
Obrazek użytkownika n1n
n1n, 11 lat temu

@BaNaN to przeczytaj jeszcze raz 1 i 3 post ;)
sr rzadzi, choc sa mapy na ktorych jej przydatnosc jest ograniczona do kilku miejsc, czy tam camp spotow

#
Obrazek użytkownika brejnless
brejnless, 11 lat temu

psg

#
Obrazek użytkownika Karola
Karola, 11 lat temu

ojjj moje ulubione lr :> :P a poza tym to sr :]

#
Obrazek użytkownika Lolek
Lolek, 11 lat temu

oj nie nazekajcie hehe 300 jest fajna ;p
Zwazcie ze groo ludzi gra tylko fun na publikach i tam chyba wiecej ludzi g36 biega, teraz gra sie szybko 300 jest do takiej gry potrzebna, kiedys sie gralo statyczniej, pamietam czasy gdy sr8 nie miala ograniczen w czasie skakania, do tego mozna bylo podniesc 2 bron primary i grac sr8 i m4 jednoczesnie to byl wypas hehe, do tego helm byl malo przydatny bo byl jeszcze odkryty kark, sr8 spowolnialo gre i mozna stwierdzic ze przez oslabienie sr8, 300 stala sie z przymusu bardzo skuteczna

#
Obrazek użytkownika Yore
Yore, 11 lat temu

Boję się pomyśleć co wyczyniałby Rothen gdyby sr8 była mocniejsza... :) Chyba nikt nie chciałby przeciwko niemu grać :)

#
Obrazek użytkownika szejdi
szejdi, 11 lat temu

Kto to Rothen?

#
Obrazek użytkownika splatt
splatt, 11 lat temu

Żałosne '^'

#
Obrazek użytkownika Najarana_Anka
Najarana_Anka, 11 lat temu

@szejdi

Chyba francuski piłkarz, ale nie jestem pewna.

#
Obrazek użytkownika n1n
n1n, 11 lat temu

@Lolek co ty tam za bajki piszesz o 2 primary jednoczesnie? ;D

#
Obrazek użytkownika Lolek
Lolek, 11 lat temu

Byl taki epizod nie pamietam jaka to byla beta, ale jeszcze za Taresa :P

#