Powrót HaZe na scenę eSportową. + rekrutacja.

LemoNade, 7 lat temu

Nasza organizacja po ponad 3 latach wraca na scenę eSportową. Ostatni oficjalny mecz HaZe zagrało w 2010 roku na platformie Urban Terror 4.1 wygrywając 8 dywizję Urban Zone CTF League w 7 sezonie. Po reaktywacji 23 listopada 2013 r. posiadamy dwie drużyny, które reprezentują nas w takich grach jak Urban Terror 4.2 oraz Counter Strike: Global Offensive.

Ekipa CS:GO zbiera jeszcze doświadczenie na scenie 'kantera' i na sukcesy zapewne jeszcze długo poczekamy. Aktualnie chłopaki zgrywają się ze sobą i miejmy nadzieję, że nie bawem będą wstanie godnie reprezentować HaZeGaming.

Dywizja Urban Terror to w dużej mierze byli zawdonicy eNigmatic eSport. Ostatnio ten zespół zajął 3 miejsce w trybie Team Survivor (4 div) oraz 3 miejsce w Bomb Mode (2 div).

Jeżeli chodzi o rekrutację to poszukuje dwóch aktywnych graczy do teamu urban terror. W następnym sezonie nasza drużyna będzie występowała w lidzę Urban-zone. Trybami któe będziemy grali będzie Bomb Mode oraz Team Survivor. 

Co do teamu Counter Strike przydałby się nam jeden gracz, który również stawia swoje pierwsze kroki w tej grze i jest aktywny oraz chętny, by spędzić miło czas i czegoś się nauczyć. Póki co nasz team ograniczał będzie się do mixów, a w przyszłości mamy zamiar wystąpić w lidze ESL.

Wszelkie pytania proszę kierować w TYM temacie, bądź na ircu #HAZE

http://hazegaming.pl/

Pozdrawiam, LemoNade. ;)