Stream Poland: Gang Dzikich Wieprzy - vs - The Owls 22.11. 2012 21:00

rastablaster, 11 lat temu

Kolejny tydzień = kolejny stream. Tym razem polska drużyna w 1/4 CB OC TS   Gang Dzikich Wieprzy - vs -  The Owls 

Streaming:

Ekipa:

 Komentatorzy: @Adrianellla oraz @KubuS
 Kamera: @rastablaster
 Streaming: @pAter

Zapraszamy

Obrazek użytkownika Yore
Yore, 11 lat temu

Wspaniale! Będę oglądał. Gramy z Owlsami w 3rd div ts uz za kilka dni! :)

#
Obrazek użytkownika BrTk
BrTk, 11 lat temu

GL GDW chcę następny wasz mecz oglądać bądź shoutcastować w półfinale !

#
Obrazek użytkownika Adrianellla
Adrianellla, 11 lat temu

Jak by nie miał kto komentować chętnie sobie pogadam :)

#
Obrazek użytkownika deska
deska, 11 lat temu

Komentarz pierwsza klasa pany ... chce Was usłyszeć w następnym streamie.

Mecz elegancki, szkoda że nie udało się.

Moja ocena dzisiejszego streama 10/10

#
Obrazek użytkownika Majki
Majki, 11 lat temu

Bardzo dobry komentarz :-)

#
Obrazek użytkownika KJT
KJT, 11 lat temu

doszło do lekkiego nieporozumienia podczas streamu, mapą gdw była tohunga_b8, nie kingdom_rc6 :)

#
Obrazek użytkownika Majki
Majki, 11 lat temu

Jest na YT
http://www.youtube.com/watch?v=XY_i9EflAJA

#
Obrazek użytkownika poprostugram
poprostugram, 11 lat temu

Polacy dzielnie walczyli, komentarz faktycznie dobry, mimo problemu z fpsami stream bardzo udany!

#
Obrazek użytkownika Wlodi
Wlodi, 11 lat temu

Owszem komentarz najlepszy ze wszystkich jakie były.Fajnie się ich słuchało.Na razie są moimi faworytami na następny stream.Z biegiem czasu, może będą kolejni i w niedalekiej przyszłości komentarz do repki bd wybrany z najlepszych osób.Wtedy dopiero będzie miodzio.

#
Obrazek użytkownika Laluna
Laluna, 11 lat temu

Popieram wypowiedzi poprzedników, dobrana z nich para, jak to zostało powiedziane w komentarzach na livie ;) Mi osobiście zabrakło ogarnięcia regulaminu playoff, czyli co się dzieje jak jest remis, a co jeżeli jest remis na trzeciej mapie.
Kiedy następny stream? Nie mogę się doczekać :D

#
Obrazek użytkownika rastablaster
rastablaster, 11 lat temu

postaramy się raz w tygodniu.

#
Obrazek użytkownika Karola
Karola, 11 lat temu

Rasta żebyście (thc) jeszcze postarali się zagrać mecze na UZ które są/były umówione :P Dzisiaj mieliśmy grać mecz o 21 :(((

#
Obrazek użytkownika LemoNade
LemoNade, 11 lat temu

Rasta już nie gra w THC .

#
Obrazek użytkownika Karola
Karola, 11 lat temu

yhym a na UZ jest wpisany :P Dlatego myślałam że gra dalej ;) Jeśli nie to zwracam honor :)

#
Obrazek użytkownika DobryChlopak
DobryChlopak, 11 lat temu

To stare dzieje ^^ Jak byl Lemon i Rasta w THC to sie jeszcze cos dzialo ale teraz ich drogi sie rozeszly i lepiej dla nas ze tak sie stalo, mam na mysli klan se7en| i wwl ;]

#
Obrazek użytkownika blanci0r
blanci0r, 11 lat temu

k***a ale offtop.

#
Obrazek użytkownika Adrianellla
Adrianellla, 11 lat temu

@Dobry Chłopak
Kryzys THC (mam nadzieję, że chwilowy) to tak ja zamiana średniej klasy motocykla na dwa średnie chińskie rowery.

@Mecz
Komentowało się przyjemnie, szczerze mówiąc myślałem, że było dużo gorzej jednak teraz na spokojnie to oglądając myślę, że nie było źle. Sory za pomyłkę z wyborem map ale troszkę późno się dowiedziałem, że będę miał możliwość komentowania i nie zdążyłem wszystkiego ogarnąć. Jeśli do idzie do następnego strema z moim komentarzem spróbuję się lepiej przygotować.

#
Obrazek użytkownika stecmen
stecmen, 11 lat temu

Mialem pisac ze za malo komentarza meczu w meczu. Ogladalalem go z dziewczyna ktora dowiedziala sie takich informacji :

  • Jednem z komentatorow bardzo lubi ogladac gang bang

  • Metall ktorego nie zna w jej przekonaniu jest juz nalogowym alkoholikiem

  • Komus babcia odciela kabel od internetu

  • Wasiuk z GDW jest najwiekszym noobem ktory nie powinien wystapic w tym spotkaniu

  • I jeszcze pare innych podobych bzdur ktore nie powinny miec miejsca

Oczywiscie zartuje, nie wziela tych komentarzy na powaznie, usmialismy sie:) Jednak moglo to tak wygladac z perspektywny kogos kto ogladal tego streama bo chcial sie czegos dowiedziec, nauczuc.

Dlatego jeszcze raz, za malo komentarza samego meczu a za duzo zbednego p******enia . Ale jako duet calkiem milo sie Was sluchalo.

#
Obrazek użytkownika DobryChlopak
DobryChlopak, 11 lat temu

Stecmen teraz rozwaliles system :D

#
Obrazek użytkownika KubuS
KubuS, 11 lat temu

Dobra randka, ogladanie meczu z dziewczyna :D
a tak btw. dopiero zaczynamy i jak caly czas bedziemy gadac o meczu i o tym co sie dzieje to bedzie zbedne gdyz ludzie tez ogladaja ten mecz i widza, owszem przytaczalismy czasem historie o graczach ale o akcjach z meczu takze rozmawialismy :DD
moze nastepnym razem zamiast krytykowania tez wezmiesz sie za cos pomozesz nam komentowac??

#
Obrazek użytkownika Yore
Yore, 11 lat temu

Gratuluję kolejnego udanego streama. Oby tak dalej! :)

#
Obrazek użytkownika stecmen
stecmen, 11 lat temu

Tak randka sie udala.
Wiem ze dopiero zaczynacie dlatego dalem pare caennych uwag. Jezeli komentowanie meczu Twoim zdaniem jest zbede to w takim razie po co komentatorzy?
Nie biore sie za cos czego nie umiem, nie potrafie lub nie chce.

#
Obrazek użytkownika Adrianellla
Adrianellla, 11 lat temu

Kubuś musimy się przyzwyczaić i do krytycznych uwag :P.

@stecmen
Ty też chyba sobie po strzelałeś :]. Co do meczu to każdy może mieć troszkę inne podejście. To nie jest mecz "pyłky nóżny", żeby ciągle mówić kto do kogo podał i kto strzelił (a nawet tu często mówią o jakiś ciekawostkach) w UrT 70% danych widzisz i części widzów mogło by się znudzić ciągłe klepanie tego co się dzieje. Anyway postaram się te "historyjki" przenieść na przerwy między mapami. btw. Porywczy i nieogarnięty to nie to samo co "noob, który nie powinien grać w 1/4". Pozdrawiam :)

#
Obrazek użytkownika stecmen
stecmen, 11 lat temu

Mozna normalnie porozmawiac i dojsc do jakiegos porozumienia mozna :)

#
Obrazek użytkownika blanci0r
blanci0r, 11 lat temu

Moim zdaniem bardzo słaby komentarz. Nie mam pojęcia dlaczego jest tak chwalony.
Komentatorzy powinni komentować mecz.
Mnie nie interesuje, że któryś z komentatorów ma staż 4 lata w urt, grał z tym i z tym w tym i tym klanie i że nauczył ich pierwszych taktyk. Nie interesuje mnie też to, że ktoś żałuje odejścia z klanu. Ludzie błagam. Kompletne nieprzygotowanie.
Ilość widzów nie jest ograniczona. Mecz rte nie był chyba nawet streamowany.
Skąd się wziął Tokus w tych komentarzach?!
Słaby komentarz.
Taka moja opinia :)
Dziękuję.

#
Obrazek użytkownika KubuS
KubuS, 11 lat temu

Kazdy ma swoje zdanie blant :D
Teraz tak mysle za faktycznie moglismy wiecej rozmawiac o meczu ale dostalem info 10 min przed mezcem nie mialem jak sie przygotowac, a o rte to chodzilo mi o to ze tam graja polacy ktorzy ogladaje te streamy i 5 osob to duzo w porownaniu do tych 20 paru osob ktore ogladalo
nastepnym razem bedzie lepiej, obiecujemy :D

#
Obrazek użytkownika blanci0r
blanci0r, 11 lat temu

I właśnie ja swoje zdanie wyraziłem.
Adi powiedział, że jest ograniczona ilość widzów ze względu na mecz rte.

#
Obrazek użytkownika Karola
Karola, 11 lat temu

Jestem ciekawa kto i dlaczego dał blanciorowi "minusy" za jego opinię którą wyraził. Każdy ma swoje zdanie na ten temat, jedni chcą posłuchać czegoś o graczach a inni nie. Gdyby chłopacy cały czas komentowali tylko grę to ludzie też byliby tym znudzeni. Nigdy się wszystkim nie dogodzi i taka jest prawda. Plusik dla blanciora za to że wyraził swoją opinię. Co do komentatorów, dobra robota tylko na następny raz troszkę mniej "historyjek" :]

#
Obrazek użytkownika LemoNade
LemoNade, 11 lat temu

Kiedy na youtube zostanie wrzucona druga połowa meczu? Chętnie bym obejrzał, a jest tylko 1 mapa :<

#
Obrazek użytkownika pAter
pAter, 11 lat temu

Hmm dziwne, że zuploadowało się tylko 30 minut filmu. W razie czego całość jest tutaj http://pl.twitch.tv/urbanterrorpolska/b/342171683

#