Stream Poland glory. vs GT| - 19.12.2012 - 21:30 - CB/OC/Final TS

rastablaster, 11 lat temu

Dzisiaj: 19.12.2012 - 21:30

Steam Poland zaprasza na finał pierwszoligowych rozgrywk Clan Base pomiędzy:

Team Glory oraz Good Team

 CW na Stronie CB

Streaming

Kanał Twitch - Urban Terror Polska

Ekipa:

Komentatorzy:
@KubuS oraz @Adrianellla
Kamera:
`KronoZ`
Streaming: @pAter

Zapraszamy i trzymamy kciuki za polską drużynę

Obrazek użytkownika LemoNade
LemoNade, 11 lat temu

Powodzenia GT| :>

#
Obrazek użytkownika Laluna
Laluna, 11 lat temu

Powodzenia dla obu drużyn i całej ekipy streamującej :)

#
Obrazek użytkownika Majki
Majki, 11 lat temu

OMG tam naszych jak mrówków będzie!

#
Obrazek użytkownika Yore
Yore, 11 lat temu

Jedno jest pewne. Polak będzie w zwycięskim teamie :))

#
Obrazek użytkownika Yore
Yore, 11 lat temu

Było blisko. Przegraliśmy, ale walczyliśmy ile było sił.

#
Obrazek użytkownika Majki
Majki, 11 lat temu

Dobry mecz. Na pudle jesteście, więc nie ma co płakać. GG.

#
Obrazek użytkownika rastablaster
rastablaster, 11 lat temu

emocjonujący pojedynek. srebro ponoć dobre na wampiry ;).

#
Obrazek użytkownika Wlodi
Wlodi, 11 lat temu

Meczyk ładny.Transfer na decydującą walkę bardzo dobry.

#
Obrazek użytkownika Karola
Karola, 11 lat temu

Meczyk dobry ale komentarze do niego?! Bez urazy chłopcy ale jakoś nie słyszałam żadnego zadowolenia ani entuzjazmu w tym co robiliście. Jakoś bardziej mi się podobało jak Scary, Morfi i Fruk prowadzili (niektórych naszych chłopców niestety nie słyszałam). Jednemu dzwoni telefon, jak jest dobra akcja to drugi nic nie mówi (może się zastanawialiście który ma w danym momencie mówić?) I co mnie obchodzi że któryś teraz zarywa do jakiejś dupy na fb?! W pewnym momencie wyłączyłam głos i włączyłam sobie 7of9 bo już wolałam jego słuchać. Z dobrego mojego serduszka mam nadzieję że to się poprawi ;)

#
Obrazek użytkownika Majki
Majki, 11 lat temu

Youtube:
https://www.youtube.com/watch?v=T-SPhzDqov0

#
Obrazek użytkownika cXo
cXo, 11 lat temu

Trochę błędów się pojawiło w komentarzu wynikających z nie przygotowania się pod względem merytorycznym. Łatwo je w przyszłości wyeliminować - kwestia tylko dokładniejszego zapoznania się z drużynami, które biorą udział w meczu, prześledzenia ich historii itp. Zapoznanie się z regulaminem CB oraz jak tak naprawdę wygląda dogrywka i dlaczego było 2x 10 minut. Brawurowych zmian tonacji głosu też nie było a na pewno dużo by to pomogło. Dodatkowo parę ciekawych akcji umknęło uwadze naszym komentatorom. Krytyki tyle, mam nadzieję, że była chodź trochę konstruktywna i pomoże. Koniec końców, źle nie było da się obejrzeć, ale na pewno może być lepiej.
PS. case ominąłem więc nie wiem co tam mówiliście.
PS2. Nie wiem o co chodzi, ale jakość na jutjubie jest słaba a mimo to bardzo ciężko mi buferowało, a gdy już się ruszyło trochę i chciałem przewinąć to buforowanie zaczynało się od początku, często towarzyszyło temu zwieszenie się playera na parę sec.

#
Obrazek użytkownika Adrianellla
Adrianellla, 11 lat temu

Ze swojej strony jedyne co mogę zrobić to przeprosić, za rzeczywiście niedopracowany komentarz i z pewnością zostawiający wiele do życzenia. Dowiedziałem się 3 dni wcześniej jednak nie wiedziałem, że będę miał, aż tyle zaliczeń i pracy a gdy już wiedziałem, że nie zdążę dokładnie przestudiować losów tegorocznego CB było za późno i nie chciałem stawiać r.b. i patera pod ścianą. Gratulacje dla obu drużyn za na prawdę wspaniałe widowisko. Pozdrawiam.

#
Obrazek użytkownika brejnless
brejnless, 11 lat temu

glory gralo ze soba bardzo dlugo i mieli dobry team play - cos takiego ktos powiedzial.

cxo chyba gral pierwszy raz z glory, tzn pierwszy sezon. I ryu tez az tak duzo z nimi nie gral. O ile sie nie myle ; p

#