„Koronaustawka” - marzec #2

CRAAACH, 4 lata temu

Jeżeli ktoś się zastanawiał, czy w tym tygodniu robimy powtórkę dobrze przyjętej edycji ustawek, to ma teraz odpowiedź: TAK!

Poprzednia godzina rozpoczęcia okazała się dość trafna, dlatego pozostaje 19:30. A godzina zakończenia? Cóż, oficjalnie ustawka trwa 2 godz. ale szczerze, to póki liczba graczy na serwerze nie zmieni się w 0 to można grać do woli.

Co do zmian, przedewszystkim dla osób, którzy oprócz serwera w grze, to łączyli się też z usługą chatu głosowego została zmieniona aplikacja przez którą się to odbywało. Discord, wciąż dobre narzędzie to otrzymywania świeżych informacji ze forum społeczności, to nie spełnił się w żądanej mu roli na linuxie, dlatego też przetestujemy starą dobrą technologię TeamSpeak3.

IP serwera TS3: [nieaktualne]

Również IP serwera UrT się zmieniło, na miejmy nadzieje bardziej wydajniejszy. Poprzedni serwer sprawdzał się do 10 graczy, ale powyżej tego dużo osób doświadczało znaczące opóźnienia, dlatego postanowiliśmy dzięki uprzejmości @Sp00Fiego, który użyczył nam nowy hosting, zmienić serwer.

Nowy kod połączenia:

[nieaktualne]

Na koniec pozostaje mi zrobić sekcję podziękowań. A więc, zacznijmy od Was, graczy UrT, którzy ciepło przyjeli pomysł koronaustawki i swoją frekwencją przebili nasze oczekiwania. Następnie należy doprecyzować genezę idei stworzenia koronaustawki, otóż dużo osób mi przypisuje ten zaszczyt, ale gościem, któremu powinniście dziękować jest headadmin naszego portalu @pAter, i to jemu należą się wielkie brawa! Również @BrTk powinniśmy podziękować za zasługi, bo to on jest odpowiedzialny za lwią część administracyjną serwera UrT i bez niego te ustawki mogłby się nie odbyć. Dziękuje również wszystkim innym osobą, którzy dobrowolnie wspomogli funcjonowanie koronaustawki, lecz ich nie wymienie, gdyż lista ta okazała by się zbyt długa.

Obrazek użytkownika CRAAACH
CRAAACH, 4 lata temu

AKTUALIZACJA:
Na niedzielną ustawkę IP serwera się znowu zmieniło. Tutaj najnowszy kod połączenia:
[nieaktualne]

#
Obrazek użytkownika ShowStopper
ShowStopper, 4 lata temu

Jaka wersja jest teraz grywalna, czy irc jeszcze istnieje oraz czy stare cfg na 4.3.4 podejdzie? Nie gralem kilka lat

#
Obrazek użytkownika pAter
pAter, 4 lata temu

@ShowStopper napisał:

Jaka wersja jest teraz grywalna, czy irc jeszcze istnieje oraz czy stare cfg na 4.3.4 podejdzie? Nie gralem kilka lat

Grany jest Urban Terror 4.3.4, configi z poprzednich wersji powinny działać.

Zamiast z IRCa korzystamy teraz z Discorda - https://discord.gg/W4NXE7F

#
Obrazek użytkownika n1n
n1n, 4 lata temu

zaktualizowałem newsa... ech.

#