Artykuły użytkownika Ciastko

Dodany przez: Ciastko

Aby dobrze grać w Urban Terror trzeba wielu godzin nauki i próbowania nowych rzeczy. Jest jednak kilka tricków, które pozwolą tobie natychmiast poprawić swoje wyniki i nie wymagają żadnego treningu. Jest to najczęściej uniknięcie wielu błędów, które popełniają początkujący - a wywodzą się one najczęściej z niewiedzy. W tym artykule dowiesz się, jak temu zapobiec.

Dodany przez: Ciastko

Urban Zone League 19 lipca wypuścił mapę tegorocznej edycji turnieju Skeet Shoot, oficjalnie rozpoczynając przygotowania do zawodów!

Dodany przez: Ciastko

Chciałbyś strzelać z SR8 jak Tarquin, czy też mieć na koncie akcje jak Sutaffu? Ich umiejętności to nie kwestia sprzętu komputerowego czy przysłowiowego farta – to wynik wielu lat gry i godzin pracy. Nie od dziś przecież wiadomo, że ciężka praca czyni mistrza. W tym artykule pokażę, gdzie można trenować umiejętność obsługi karabinu snajperskiego tak, aby nauka przynosiła jak największe efekty.

Dodany przez: Ciastko

Jak wiadomo, ilu graczy – tyle stylów gry. Jedni to mistrzowie rushu, inni wolą bronić flagi podczas gdy drudzy je zdobywają, kolejni natomiast szukają miejsc na mapie, gdzie można się ukryć i wpakować pół magazynku w plecy przebiegającego przeciwnika.W tym artykule omówię podstawowe style gry snajperów, czyli pokażę jak bardzo zmienia zawodnik, który w ręce wziął Remingtona SR-8.