Kiedyś w UrT nie było walljumpów.
|
UID |
Użytkownik | Rejestracja |
|---|---|---|
| 1109 | ProniX | 9 lat temu |
| 1110 | ProniX16 | 9 lat temu |
| 1111 | Dilseth123 | 9 lat temu |
| 1112 | ledson1906 | 9 lat temu |
| 1113 | szakal80 | 9 lat temu |
| 1114 | patiNOWAK | 9 lat temu |
| 1115 | igi123 | 9 lat temu |
| 1116 | despero2 | 9 lat temu |
| 1118 | qukar | 9 lat temu |
| 1119 | Bosman8051 | 9 lat temu |
