Urban Zone na jesień

Po co moknąć na podwórku, gdy jest Urban Zone?

Liga Uban Zone z małym poślizgiem opublikowała dziś informację na temat swojego jesiennego sezonu. Możecie rywalizować w trybach Team Survivor, Capture The Flag oraz Bomb Mode.

Przebieg zapisów

Zapisy trwają do 29-go września. Kilka dni potem zostaną opublikowane składy grup i do końca tygodnia pomiędzy 30-tym września a 6-tym października musicie ustawić swój pierwszy mecz.

 1. Aby przystąpić do Ligi musicie mieć przynajmniej pięciu graczy w składzie.
 2. Aby się zapisać, wystarczy będąc zalogowanym na stronie głównej Urban Zone kliknąć na "łańcuch" przy lidze, która was interesuje.
 3. Nie zapomnijcie edytować swojego składu na stronie - usuńcie graczy, którzy są nieaktywni, dodajcie nowych i upewnijcie się, że daliście odpowiednie uprawnienia swoim graczom i kapitanom.
 4. Upewnijcie się, że wasi zawodnicy podali swój Auth.
 5. Instrukcje dla nowych liderów klanów i informacje o rejestracji można znaleźć tutaj.
 6. Nie zapomnijcie uzupełnić swoich danych kontaktowych - takich jak strona klanu, kanał IRC, e-mail kontaktowy - jeśli nie można się z wami skontaktować aby potwierdzić zapisy, to nie jesteście zapisani.

Zmiany w regulaminie

 • Gracze są zobowiązani do przesłania dema z gry po każdym meczu. Jeśli gracz nie prześle dema, do końca sezonu nie wolno mu brać udziału w rozgrywkach Urban Zone. Jeśli gracz pomimo zakazu zagra, będzie traktowany jak gracz spoza składu.
 • Zespoły mogą wybrać daną mapę tylko jeden raz na cały sezon. Oznacza to, że jeśli raz wybierzecie daną mapę, to nie wolno wam wybrać jej po raz kolejny w obrębie tej samej ligi. Wybór Turnpike w lidze CTF oznacza, że drugi raz nie możecie jej wybrać w trybie CTF, ale w TS już tak.
 • Klany w ligach mogą wybrać daną mapę tylko raz w fazie grupowej i raz w fazie pucharowej. To jest wasza szansa pokazać, że oprócz "szczelania" umiecie także myśleć.
 • Jeśli spróbujecie obejść zasadę "jednej mapy", następny mecz na niej będzie uznany za walkower.
 • Nie wolno wam zmieniać mapy na 48 godzin (i mniej) przed meczem. Jeśli zapomnicie wybrać swoją mapę, będziecie grać na tej, którą wybrała dla was Liga.
 • Mecze grane w poniedziałki i wtorki muszą mieć mapy ustawione przez klany do południa w poniedziałek.
 • Spotkania fazy pucharowej są ustawiane w środy każdego tygodnia i rozgrywane w niedziele.
 • Zrównuje się ze sobą serwery amerykańskie oraz rosyjskie z europejskimi - czyli serwer amerykański może być użytay jako serwer w lidze.

Nim ruszą regularne zawody w trzech trybach, możecie się spodziewać tegorocznej edycji SkeetShota oraz jeszcze jednego Knockouta. Oryginalny news autorstwa Eya Allam po angielsku przeczytacie tutaj.

Obrazek użytkownika Majki
Założyciel portalu urban-terror.pl i jego główny redaktor.

O artykule:

Komentarze:

Obrazek użytkownika rastablaster
rastablaster, 10 lat temu

już się flejm w komentarzach na forum UZ rozpalił. co zrobią wymiatacze filarków. co zrobią boobsy ? ;)

#
Obrazek użytkownika Majki
Majki, 10 lat temu

@Rastuch

Nom. Potem masz na publikach tylko 5 map granych w koło macieja i ludzie w ligach płaczą, że "nie ma nowych graczy". Z perspektywy "niedzielnego gracza" ("casuala", takiego co gra dla zabawy) Urban Terror to jakaś alfa FPSa, bo ma tylko kilka map :)

#
Obrazek użytkownika Wlodi
Wlodi, 10 lat temu

Zakończył się na dobre sezon 19 w CTF, 12 w TS oraz 4 w BM.Jest kilka akcentów Polskich.Więcej informacji w linku:
http://urban-zone.org/index.php?name=Content&mid=367&title=seasons-19-12...

#

Polub tę stronę

Czy wiesz, że...?

Medyk może uleczyć Cię maksymalnie do 90% życia.