wiadomości prywatne

Laluna, 9 lat temu

Wiec tak, problem polega na tym, że ja ze swojego super, exsta, hiper telefonu nie mogę odpowiedzieć na wiadomości prywatne. Co więcej nie mogę napisać wiadomości prywatnej, ponieważ nie mogę postawić kursora w tym czymś przypominajacym worda, a przez to nie chce mi się pojawić klawiatura. Nie wiem czy można coś z tym zrobić, ale warto byście o tym wiedzieli.

@Majki jak narazie korzystałam z telefonu przy buszowaniu po tym portalu, wiec nie widziałam go w całej swojej okzałości. Jak narazie mi się podoba (wiecej entuzjazmu będzie jak dorwę ten portal na normalnym pececie ;) )

Pozdrawiam

Obrazek użytkownika Majki
Majki, 9 lat temu

Lalunka - dopisz jeszcze z jakiego systemu na tym telefonie korzystasz i z jakiej przeglądarki.

#
Obrazek użytkownika pAter
pAter, 9 lat temu

Gdzieś już o tym chyba wspomniałem, że moduł prywatnych wiadomości jest dziwnie napisany - nie mogę ustawić formatu wprowadzania tekstu takiego jak przy komentarzach, ale pracuję nad tym :)

Strona nie jest jeszcze dostosowana do urządzeń mobilnych, a więc na pewno znajdziecie w swoich telefonach mnóstwo błędów na portalu. Również użytkownicy starych Internet Explorerów mogą być niezadowoleni, ale nie miałem czasu dostosować wyglądu do niszy przeglądarkowej :P

#
Obrazek użytkownika Laluna
Laluna, 9 lat temu

@Majeczku
Android i standardowa przegladarka podpisana Internet 2.3.5 (prosze nie kazcie mi szukac co to jest) :)

@pAter
Ok. Ja tylko wychwytuje błedy, to czy zostaną usunięte zależy tylko od Ciebie, twojego czasu wolnego i chęci, bo zdolności to masz, odwaliłeś kawał dobrej roboty.

Gratuluje wszystkim twórcą

I nie wiem czy to jest błąd tego portalu, czy mojego super, extra, hiper telefoniku, ale nie mogę ustawić kursora w miejscu, gdzie chce skorygować tekst. Skacze mi po całym polu wprowadzania tekstu :)

#
Obrazek użytkownika DFN
DFN, 9 lat temu

Proste mobilne przeglądarki nie akceptują chyba niczego, co nie jest zwykłym polem tekstowym. Mogę pisać komentarze z telefonu, ale prywatne wiadomości i artykuły mają inny edytor i pole jest nieaktywne (Opera Mini 7).

#
Obrazek użytkownika Liliah
Liliah, 9 lat temu

Opera mobile, android wersja 2.3.3 ten sam problem. Ale brak problemu ze skaczącym kursorem

#
Obrazek użytkownika Rosa
Rosa, 9 lat temu

@Laluna
@Liliah
Spróbujcie Firefox Beta. Mi wszystko na nim działa.

#
Obrazek użytkownika n0x
n0x, 9 lat temu

mi tam działa

#