LR300 hate club :D

n1n, 11 lat temu

ok, to bedzie zabawne :D i poprosze potraktowac temat z przymruzeniem oka.

 

otóż... na pewno na tym protalu nie bede jedynym, ktoremu wzbiera sie na wymioty na widok LR300, czasem sie zastanawiam po co tworcy UrT utrzymuja jakakolwiek inna bron, przeciez i tak 95% ludzi napierdziela z LR'a, bo LR jest najlepszy w ciasnych korytarzach, najlepszy na srednim dystansie i nawet najlepszy jako snajperka na riyadh, jest najszybsza, ma najwiecej naboi, najkrocej reloaduje, najlepiej w niej dziala laser i tlumik, daje +100 do "PRO", istnieje rowniez legenda ktora glosi, ze LR300 wykuty zostal w Mordor, a sam Saruman rzucil na nia zaklecie na "hedshooty" [tak, wiem, to nie tak sie pisze].

 

jesli masz tez dosc, jesli biegasz z kalachem, g36 czy sr8, wypowiedz sie! niech ciebie i twoj hejt uslyszy swiat!

a moze nie masz dosc, tylko nigdy tego badziewia nie brales do rak i ci to serdecznie wszystko jedno czy zabije cie ktos z noza czy LR300? tez spoko.

ale jesli kochasz swojego LRka nad zycie i nawet na jumpach ci go brakuje... lepiej stad wyjdz bo to niemal pewne ze twoja wypowiedz zniknie szybciej niz nacisniesz "Zachowaj" ;)

 

chcialbym odzyskac wiare w ludzkosc, wiare w UrT i w to ze nawet H&K ma sens istnienia na liscie broni do wyboru.
no i troszke przy okazji poszydzic z LR-pałek, co to w zyciu snajperki w lapie nie mieli :>

Obrazek użytkownika deska
deska, 11 lat temu

@Lolek ma racje, UrT 2.0 sprawdziłem właśnie ale akurat miałem pod ręką G36 ;)

http://jpghost.pl/pliki/1301/urt2.0_1358276884.jpg

#
Obrazek użytkownika n1n
n1n, 11 lat temu

a to zwracam honor, ja swoja przygode zaczynalem od 2.3, to juz takich bajerow nie bylo ;)

#