Walljumpy w Urban Terror HD

Jest pierwsze wideo z pierwszymi przymiarkami

Barbatos zaprezentował wideo poglądowe z prac nad Urban Terror HD. Poświęcone jest ono odbijaniu się od ścian, które jest znakiem rozpoznawczym gry. Póki co jest to pierwsze podejście, więc kwestie prędkości czy dynamiki będą oczywiście jeszcze dopracowane.

Ponadto Barbatos poszukuje nowych deweloperów, zwłaszcza mapperów i artystów 2D. Jeśli macie ochotę mu pomóc, nie wahajcie się z nim skontaktować. Oryginalny news znajdziecie tutaj.

Obrazek użytkownika Majki
Założyciel portalu urban-terror.pl i jego główny redaktor.

O artykule:

Komentarze:

Obrazek użytkownika Endriu
Endriu, 8 lat temu

Szału Nie Ma :D

#
Obrazek użytkownika town.brown
town.brown, 8 lat temu

nom. juz blizej do urbana jest temu amatorowi (?) - klik.

#
Obrazek użytkownika BrTk
BrTk, 8 lat temu

@Endriu co ty gadasz...
To jest dopiero początek tworzenia hd tego co oni teraz posiadają alphą nawet nie można nazwać. Oni tą grę w zasadzie tworzą od początku i próbują tak ją zrobić aby jak najbardziej przypominała urbana.
Dla ciekawych grywalna wersja urbana powinna się gdzieś ukazać za minimum rok. FS teraz ma dużo roboty hudy,mapy, dynamikę gry przypominającą urt, modele, animacje wszystko od początku po to żeby było lepiej. W sumie bardzo dobrze, że fs coś robi ale największym ich błędem było wydanie urt 4.2.

#
Obrazek użytkownika brejnless
brejnless, 8 lat temu

such hd such jumps wow

#
Obrazek użytkownika szejdi
szejdi, 8 lat temu
#
Obrazek użytkownika Majki
Majki, 8 lat temu

@szejdi:
W nowym UT są same problemy. Epic Games i mała część społeczności chce nowego Urneala, natomiast większość to stare cepy które domagają się rimejku UT2004. Mam nadzieję, że epic się nie ugnie.

#

Polub tę stronę

Czy wiesz, że...?

Możesz wykonać maksymalnie 3 walljumpy przed upadkiem na ziemię.