Artykuły użytkownika DFN

Dodany przez: DFN

Jeden z najbardziej przydatnych, jednak często niedoceniany przedmiot dostępny w grze potrafi zadecydować o wyniku rundy. Jak skutecznie wykorzystywać apteczkę, a tym samym przyczynić się do zwycięstwa swojej drużyny?

Dodany przez: DFN

Twórcy Urban Terror pozostawili graczom do dyspozycji całkiem pokaźny arsenał, na który składa się 11 sztuk broni długiej, dwa pistolety i dwa rodzaje granatów. Dzięki odpowiedniemu balansowaniu każda broń ma swoje wady i zalety, a dobranie uzbrojenia do aktualnej mapy, trybu, roli w zespole, czy nawet poziomu przeciwnika to sztuka, której opanowanie pozwala uzyskać przewagę już na samym początku rundy.

Dodany przez: DFN

Na drodze pomiędzy palcem gracza a postacią przez niego kierowaną zachodzi wiele przekształceń mających wpływ na wynikowe zachowanie celownika. Dziś nauczymy się, jak pogodzić wygodę ze skutecznością i w pełni wykorzystać możliwości naszej myszy.

Dodany przez: DFN

Twórcy gry oddali w ręce graczy składnię pozwalającą przypisywać klawiszom więcej niż jedną funkcję. Dzięki takiemu rozwiązaniu możemy tworzyć skrypty, w których klawisze same bindują inne przyciski, co pozwoli nam dodatkowo zaoszczędzić miejsce na klawiaturze.

Dodany przez: DFN

W czasie pierwszych kontaktów z Urban Terror trudno uniknąć porównywania go z chyba najbardziej popularną sieciową strzelanką wszech czasów – Counter-Strike. Podstawową różnicą pomiędzy tymi tytułami jest na pewno sposób zdobywania ekwipunku. Jeżeli ktokolwiek tęskni za mobilizującym gracza systemem nagród pieniężnych, nie potrafi jednak zrezygnować z dynamiki będącej mocną stroną UrT – mam dobrą wiadomość. Przed państwem Money MOD.

Dodany przez: DFN

Dobry aim to podstawa w grach typu First Person Shooter i Urban Terror nie jest wyjątkiem, szczególnie kiedy weźmiemy pod uwagę prędkość, z jaką toczy się akcja. Twoja celność będzie wzrastać wraz ze stażem w grze, poniższe wskazówki mogą ci jednak dużo pomóc, nieważne czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z UrT, czy też jesteś już bardziej doświadczonym graczem.