Pamiątka z QuakeCon 2013

Majki, 10 lat temu

Nie było mnie w tym roku na QuakeConie - tak jakby nie miałem 10K na bilet w dwie strony do Teksasu.  Ale był mój znajomy, TTimo. Poprosiłem go, żeby mi "załatwił" (bo w sumie on robił QuakeLive) po znajomości jakiś kubek albo koszulkę czy cokolwiek. Powiedział "no problem".

Wczoraj przyszła paczka :)

Widok z przodu

Widok z tyłu

Limitowany plakat dla Elity Światowej Quake'a wydany specjalnie na dwudziestolecie Dooma2. Aby go posiadać, trzeba mieć udokumentowane doświadczenie w Quake'a do 6 pokoleń wstecz. Mam autografy:

  • Fatal!ty
  • Sponge'a z ID Software
  • Raphy, zwycięzcy tegorocznego QC
  • Dahanga
  • Stermego
  • DKT
  • Shansa


i paru innych.

Tak wiem @n1n, wiem że zaraz mnie zhejtujesz, bo hejtujesz Kwejka:D Ale ja się jaram :D

Obrazek użytkownika pAter
pAter, 10 lat temu

No dobra, a gdzie ten kubek? Na co ci jakiś plakat? :3

#
Obrazek użytkownika Majki
Majki, 10 lat temu

Pociąg z Hejtowa Górnego wjeżdża na tor 4 przy peronie 2. Podróżnych prosimy o odsunięcie się od torów.

#
Obrazek użytkownika Wlodi
Wlodi, 10 lat temu

Po takich rzeczach poznaje się znajomych.Pozdro dla Twojego kumpla za skołowanie plakatu.

#
Obrazek użytkownika BaNaN
BaNaN, 10 lat temu

Dziwie się ,że ten plakat wygląda jakby ktoś go w domu wydrukował.Ale zero hejtów :). Plakat fajny szkoda, że nie masz koszulki :].

#
Obrazek użytkownika blanci0r
blanci0r, 10 lat temu

Kozacki plakat

#
Obrazek użytkownika Majki
Obrazek użytkownika pAter
pAter, 10 lat temu

@Majki, ja na Twoim miejscu nie przyklejałbym go taśmą klejącą do ściany tylko oprawił w jakąś antyramę :)

#
Obrazek użytkownika 4you
4you, 10 lat temu

@Majki

Pozazdrościć twojemu koledze obecności na QuakeCon :D
I plakatu tobie :p

#
Obrazek użytkownika Majki
Majki, 10 lat temu

Przykleiłem go chwilowo do stołu, żeby fotkę zrobić. Bo przyleciał do mnie w specjalnej tubie ochronnej (200 armora) i mi się zwija :<

#
Obrazek użytkownika deska
deska, 10 lat temu

Plakat na allegro pewnie będzie jak unikat ... cena spora dla koneserów klasyki.

Najcenniejsze w tym to dla mnie ... nie wiem czy dobrze widze ale autograf rodaka najlepszego zresztą dla mnie z całej elity światewej Av3k'a

#
Obrazek użytkownika Rosa
Rosa, 10 lat temu

Gratulacje, fajna sprawa taki plakat:)
Daj foto jak go w coś oprawisz:)

#
Obrazek użytkownika rastablaster
rastablaster, 10 lat temu

Majki, podeślij plakat to też ci szrajbnę na odwrocie :). [zazdrość]

#
Obrazek użytkownika CaPonE
CaPonE, 10 lat temu

Proponuje zainwestować w jakąś prostą , drewnianą ramkę ociekającą old-schoolem żeby zasłoniła te białe paski.
Coś w te tango:
http://www.eglobegroup.com/photo/original_0cc9d75f04c0c6a28428a7efe30f67...
Taka ramka + plexa fajnie by sie prezentowała. Szczególnie jesli posiadasz tak fajny poster ;)

#
Obrazek użytkownika Majki
Majki, 10 lat temu

Avka nie było w tym roku. On zresztą chyba jest na emeryturze. Ale to chyba kwestia czasu, kiedy wróci :p

#
Obrazek użytkownika Scalator
Scalator, 10 lat temu

pff taki plakat do dupy z nim
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
..
.
fajny :)

#
Obrazek użytkownika rastablaster
rastablaster, 10 lat temu

JOHN CARMACK KEYNOTE - QUAKECON 2013

Smacznego :)

#
Obrazek użytkownika Majki
Majki, 10 lat temu

Karmak w sumie odszedł już z ID. Formalnie tam jest, ale już go nie ma w zespole.

:(

#