Artykuły oznaczone tagiem "poradnik":

Dodany przez: BOMBPLAYER

Niniejszy przewodnik pokazuje w jaki sposób zainstalować wtyczkę FrozenSand - Urban Terror Mapping Plugin i skonfigurować silnik Unreal Engine, by w łatwiejszy sposób tworzyć niestandardowe poziomy (mapy) dla Urban Terror 5: Resurgence.

Dodany przez: Morfi

Druga część serii poradników poświęconych grze w obronie w trybie Capture The Flag

Dodany przez: CaPonE

Jak dobrze wiemy Urban Terror oferuje nam całkiem ciekawy arsenał broni. Powszechnie używamy ich na serwerach, czasami uciekamy od rzeczywistości rushując Negevem grając na publicznym serwerze. Bywa też tak że mamy ochotę posiedzieć w miejscu z PSG-1 wczuwając się w rolę strzelca wyborowego. W tym artykule zapoznam cię dokładniej z tymi zabawkami.

Dodany przez: UpiornyOdkurzacz

Każda mapa w Urban Terror może zostać uruchomiona w jednym z dziewięciu możliwych trybów rozgrywki.

Dodany przez: CaPonE

Jedną z rzeczy która dręczy graczy Urban Terror to stamina... a raczej jej brak. Wielu graczy nie zwraca na to uwagi, ale marnowanie staminy występuje prawie u każdego. Kiedy to robimy? Cały czas!

Dodany przez: Bagheera

Bomba wydaje się być najbardziej niedocenianym trybem gry w Urban Terror. To może zaskakiwać, zważywszy choćby na to, że modele rozgrywki oparte na tych samych założeniach są wiodące w takich strzelankach, jak na przykład Counter Strike czy Call of Duty.

Dodany przez: DFN

Jeden z najbardziej przydatnych, jednak często niedoceniany przedmiot dostępny w grze potrafi zadecydować o wyniku rundy. Jak skutecznie wykorzystywać apteczkę, a tym samym przyczynić się do zwycięstwa swojej drużyny?

Dodany przez: Majki

Jak to się dzieje, że 30 pocisków wystrzelonych z kilku metrów nie trafia.

Dodany przez: DFN

Na drodze pomiędzy palcem gracza a postacią przez niego kierowaną zachodzi wiele przekształceń mających wpływ na wynikowe zachowanie celownika. Dziś nauczymy się, jak pogodzić wygodę ze skutecznością i w pełni wykorzystać możliwości naszej myszy.

Dodany przez: Rosa

Chcesz posiadać własny serwer Urban Terror? Nie wiesz jak się do tego zabrać? Ten artykuł Ci w tym pomoże!